Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vasárnap melyik időszakban...

Vasárnap melyik időszakban nem illetlen ismerőst felhívni?

Figyelt kérdés
Én szeretnék telefonon beszélni egy ismerőssel, aki nem olyan közeli barát, de nem is idegen. Vasárnap melyik időszakban nem illetlenség? Vagy várjam meg a holnapi napot mindenképp?
2016. márc. 13. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha közeli ismerős, akkor úgyis tudod hogy mikor alkalmas, ha meg nem közeli ismerős, akkor inkább várj hétfőig. De ilyen esetben célszerű e-mailt írni, vagy üzenetet a facebookon, stb. Aztán ő majd eldönti, hogy mikor olvassa el.
2016. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez olyan dolog, amit könnyebb és célszerűbb telefonon megbeszélni. Viszont nem olyan sürgős, hogy ne várhatna holnapig.


Éreztem én, hogy jobb várni inkább. :)

2016. márc. 13. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!