Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van már Karácsony feelinged...

Van már Karácsony feelinged vagy szerinted emiatt a jó idő miatt később döbbensz rá, hogy mindjárt itt a Karácsony és készülni kellene rá ajándékokkal meg mindennel?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem már kezd alakulni.:)Jövő héten kezdem majd díszíteni a lakást.Megterveztem már a karácsonyi menüt.Meg nekem nem is számítanak az ajándékok.Imádom magát a hangulatot, az illatokat.
2010. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ilyen nincs. Csak előtte egy héttel, de néha még akkor sem.
2010. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A munkám miatt nekem nagyon, ugyanis már decemberi cuccokkal foglalkozok.
2010. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, van akinek most jön el a karácsonyi feeling, nekem meg most kezd elmúlni.

A showbusinessben kicsit felfordul a világ, én akkor dolgozom, amikor más pihen. Nekünk szeptember-október a karácsony, hiszen ilyenkor áll össze a karácsonyi anyag. Most november a főpróbák ideje, aztán december a végeláthatatlan rohanás (de szó szerint). December 23-án este hazaesek, aztán kezdődhet a karácsony. Tény, hogy utána februárig "nem csinálok semmit", februárban meg kezdődik a "húsvét"...

Nem kívánom amúgy senkinek. Szar dolog loholni pont karácsonykor.

2010. nov. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs, a + 20 fokba nem nagyon tudom beilleszteni :D

Talán jövő héten. Az már advent nem ?

2010. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kissné Tahi Erika válasza:
Engem már lázba ejtett a Karácsony eljövetele! Még öt hét és itt van! Minden kirakatban az ünnepi díszítést látom, a reklámújságok pár hete tele vannak ajándékötletekkel és ráadásul az idő is kezd olyanná válni, amilyennek lenni kell. Imádom a Karácsonyt. Valóban hiszem, hogy tényleg a szeretet és a meghittség, a család ünnepe. Szükségünk van erre a hitre és egy ilyen ünnepre a hétköznapok keménysége mellett. Szeretem a mézeskalács illatát, a gyertyák fényét. Szeretek összebújni a kandallós nappaliban a férjemmel úgy, hogy közben közénk bújik a kisfiúnk. Imádom nézni az ünnepi meséket és a karácsonyról szóló filmeket. Igen, engem már határozottan megérintett és nagyon várom! Főleg, hogy jövő hétre már havazást jósolt a meteorológia, és ha odafent is úgy akarják, akkor szép havas lesz a december:-)
2010. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az emberre szinte ráerőltetik (a multik, üzletek ,a tv) a feelinget, ha akarja, ha nem. Pedig én meglennék nélküle.
2010. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Régen gyerekkoromban volt a legjobb. Akkor mindig volt karácsonyi érzésem. Nagyon szeretem a karácsonyt de mostanába sajnos nincs olyan feelingem. :(
2010. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok mint a kettővel előttem lévő. Én is nagyon szeretem, de nem engedem, hogy a multik rámerőltessék, engem nem befolyásol a PR az üzletek polcai, az idióta jinglebells stb zene.Otthon szeretem a cserépkályhámat, a nagymamim horgolt angyalkáit, a fahéja alma illatosítómat. És az ilyeneket. Arról fog szólni a karácsonyod amivé teszed. Ha a pénzről, akkor arról.Ha hagyod. Nem kell azzal védekezni, hogy persze csak biznisz az egész stb. Az, ha azzá teszed.
2010. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Már készülök a nyárra
2010. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!