Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Szokások, etikett

A kérdés
péter455 nevű felhasználó kérdése:

Én 46 éves férfi vagyok, a fogorvosom kb.30 éves Nő. Fél éve járok hozzá heti rendszerességgel. Engem nagyon feszélyez az "önözés". Én feldobhatnám a tegeződést, vagy ez egy orvossal nem illik? Egyébként a doktornő nagyon kedves, és jó fej.

Keress kérdéseket hasonló témában: tegeződés

2016. ápr. 23. 11:04  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Nem. A nő ajánlja fel a tegeződést. Illetlenség lenne, ha te előjönnél ezzel. Na meg miért kéne tegeződnöd az orvosoddal???

Semmi gond nincs a magázódással. Nem baráti társaságban vagytok. Orvoshoz mész. Az orvosával általában magázódik az ember, akkor is, ha kedves és jól kijönnek egymással.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/14Időpont 2016. ápr. 23. 11:15 Privát üzenet
Nem dobhatod fel, mivel ezt a nőnek kell kezdeményezni. Az orvosokat nem tegezzük általában. Nekem is van fura szitum ilyen téren. 41 éves nő vagyok 43 éves az orvosom, szintén nő. Magánéletben is ismerem a férje révén, bár csak ritkán találkozunk, évente kb. egyszer. Olyankor tegezem, hiszen abban a társaságban mindenki tegeződik, de ha orvoshoz megyek hozzá, akkor magázódunk egymással.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/14Időpont 2016. ápr. 23. 11:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Biztos igazatok van.De!Ha ő Lászlónak szólít, én hívjam Editnek?/egyik név sem valós/

# 3/14Időpont 2016. ápr. 23. 11:24 Privát üzenet
Nem. Doktornőnek szólítsd amíg meg nem kér, hogy tegezd! Már ha megkér.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/14Időpont 2016. ápr. 23. 11:30 Privát üzenet

Nem. A beosztásának megfelelően kell hívni. Pl. Doktornő.

Az én egyik dokim pl. prof xy, én professzor úrnak hívom. Ettől még nagyon közvetlen és barátságos közöttünk a viszony.

Az hogy Lászlónak hív még nem tegezés. Kedves László kérem foglaljon helyet. Ez ugyanúgy magázódás és tiszteletteljes, attól még, hogy csak a keresztnév van benne.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/14Időpont 2016. ápr. 23. 11:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor marad az önözés,bár a hideg ráz tőle,inkább elfogadnám a csendőrpetut,de én utálom,ha nem tegeznek.

# 6/14Időpont 2016. ápr. 23. 11:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

pertut

# 7/14Időpont 2016. ápr. 23. 11:38 Privát üzenet
Lucifer-666 nevű felhasználó válasza:

Beszélj személytelenül.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/14Időpont 2016. ápr. 23. 11:49 Privát üzenet

Ez a kérdés vagy kamu,vagy a kérdező nettó idióta!

Pasiként,46 évesen,egy lelakott,unatkozó anyák és tini trollok által látogatott oldalon feltenni egy ilyen kérdést...én szégyenlem magam a férfiak nevében! :(

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/14Időpont 2016. ápr. 23. 12:20 Privát üzenet
Lucifer-666 nevű felhasználó válasza:

Én szép vagyok, fiatal, diplomás és gazdag. Na erre varrjál gombot :P

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/14Időpont 2016. ápr. 23. 12:24 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy nő mit akar azzal közölni, ha a bicepszét feszítgeti egy férfinak?
Hány éves kortól mondjuk egy lányra, hogy nő és egy fiúra, hogy férfi?
Illik-e ajándékot adnom egy férfi barátomnak (úgy, hogy van barátnője)?
Bemutatkozás, kézfogás illeme? Ki nyújt kezet elsőként és ki mondja a nevét elsőként? Idős/fiatal, nő/férfi?
A barátom elszeretne menni urológiai szürővizsgálatra de viszont nem akar férfi orvoshoz a körzetünkben pedig csak férfiak vannak! Kórházban talált doktornőt oda elmehet? Megfogják vizsgálni?
Az emily doktornő 1 évad 7. részében ki játssza azt az orvost aki: férfi kicsit sötétebb bőrű és ő az aki ebben a részben észreveszi egy kisbabánál hogy hermafrodita, talán...

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Szokások, etikett rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!