Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha bocsánatot kérnek, mit...

Ha bocsánatot kérnek, mit illik mondani? Koripályán gondoltam.

Figyelt kérdés
Mltkor elég sokan próbálkoztak, a "jaj neharagudj", a nekemesős, keresztbemenős dolgokkal, majd egyből utána bocsánatot is kértek. Illik ilyenkor mondani valamit? Semmi baj? Vagy mit?
2009. dec. 12. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Én egy 7 éves kislánynak mentem és én meg vagyok 14:S szegényt majdnem összenyomtam a súlyom alatt:D,de megálltam és segítette neki felállni meg annyit mondtam,h bocsi..
2009. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tesz semmit...

Vagy, no comment:))

2009. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
jaa 13:12 -es vagyok:) ÉN ANNYIT MONDOK,H NINCS SEMMI BAJ,HA NEKEM mennek..
2009. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függően, hogy milyen szándék látszik a dolog mögött én más-mást szoktam mondani. És persze az sem mindegy, hogy mi lesz a kimenetel és milyen a hangulatom. :)

Pl: Jó vicc volt! (bosszús), mosoly+biccentés (jókedvemben), semmi gond (semleges), legközelebb fizetsz (az előzővel esetleg kombinálva), mivel én elég béna vagyok, tartok a vagányan szórakozóktól ha ilyen kedvemben találnak, előfordul, hogy azt mondom: saját súlycsoportoddal szórakozz, persze csak, ha látszik, hogy rosszindulatból adódott a helyzet.

Szerintem a koripálya elég laza hely, nem feltétlenül "kell" pukkedlizned, ha valaki bocsánatot kér. Persze beszólni sem kell, mert akkor meg esetleg rád szállnak. Ha szingli vagy az is lehet, hogy így ismerkedsz meg valakivel... ha netán még véletlenül el is esel és felsegít... hát nem is mondom tovább :)

2009. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
állítólag én egy baromállat vagyok koripályán, megyek mint atom és feldönthetetlen vagyok a 43 kilómmal :D ismerkedési szándékból jönnek nekem, mennek elöttem keresztül. általában visszamosolygok, mert abból nem lehet semmi baj. ismertem már meg így egypár embert, de már nem tudom pontosan, hogy hogyan volt :D
2009. dec. 12. 14:12
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
m
2009. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Mondd neki: Mitjössznekem? Kóstolgatszköcsög? Gyererendezzükle!
2009. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy érdemes lenne-e azt mondanom neki :) főleg ha csak ismerkedni akar :D
2009. dec. 12. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ok" vagy "semmi baj"
2009. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!