Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » (? ) Több hozzátartozóm...

(? ) Több hozzátartozóm (nagymama, nagybácsi) temetéséről is készült fotó.3-4 évesen én is rajta vagyok ezeken. Utólag belegondolva kegyeletsértőnek érzem a fotózást egy temetésen.

Figyelt kérdés
Ez szokàs máshol is? Szerintetek sem helyénvaló?
2016. júl. 12. 01:47
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
91%
Szokás. Miért sérti a kegyeletét?
2016. júl. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Még sosem találkoztam ilyennel, de attól még lehet ilyen.
2016. júl. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szokás, láttam már ilyen képeket, bár elsőre én is meg voltam rökönyödve. Természetesen a zárt koporsó meg a ravatal, esetleg a szertartás volt, amiket lefotóztak. Nem igazán értem ezt a szokást én sem, biztos, hogy nem akarok képeket nézegetni temetésről, nagyon fájdalmas még az emlékük is.
2016. júl. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Én sem érzem kegyeletsértőnek. Kegyeletsértés az lenne, ha az elhunyt testével valamit az elhnnyt vélhető akarata ellenére tennénk.


Tehát ha pl. az én hullámat elviszitek sztriptízbárba, az nem kegyeletsértés, mert tudnátok, hogy én is röhögnék rajta.


Ha egy erkölccsőszével teszitek ugyanezt, az kegeyeletsértés lenne.

2016. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Kb. a lakosság 1-2 %-a gyakorolja ezt, úgy fényképeznek, mintha esküvő lenne. Gusztus dolga...
2016. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!