Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért divat manapság a fiatalo...

Miért divat manapság a fiatalok körében ha cigányosan/cigányul beszélnek?

Figyelt kérdés
Főleg ezeknél a tiniri.bancoknál, gondolok itt arra hogy "szoszi, mivaaan, távesz báktáló meg isten tudja mi.Ezen mi a menő?Vagy én vagyok túl régimódi?

2016. júl. 19. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Én csak szórakozásból. Ami azt illeti egy dalt tudok teljesen romául és öltözőbe haverokkal (némelyikük roma származású) el is énekeltük szórakozásból. :DD


Ami azt illeti nem beszélek roma nyelven.

2016. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Az alpáriság mindig is menő volt. Valamiért menőbb idiótának lenni, mint egy értelmes értékrend mentén élni.


Yoda mester is megmondta: "A sötét oldal simább, könnyebben járható."

2016. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy rossz kőrben mozogsz. Én elég sok embert ismerek, de egyikre sem jellemző amit írsz.
2016. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem kell ilyen körökben mozognom, nem is célom, elég ha a neten, például Facebookon egy kicsit körbenézek: mindenhol szoszi, diló meg ilyen hülyeségeket látok.És az a vicc hogy még csak nem is omák írják ezeket hanem hófehér emberek.Egyre jobban pronyósodunk el...
2016. júl. 19. 18:38
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom hogy úgy beszéljen mindenki mintha a hivatalban lenne, de azért ne is legyenek ennyire parasztok az emberek szerintem.
2016. júl. 19. 18:39
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Én középiskolás vagyok, de még egyszer nem hallottam, hogy valaki cigányul beszélt volna.
2016. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat lehet rosszul fogalmaztam, nem cigányul, hanem cigányosan tehát ezek a cigányos kifejezéseknek a használata erre gondoltam, aztán lehet hogy csak az én Facebookomon meg iskolámban vannak ilyen teremtések xd
2016. júl. 19. 19:03
 8/11 anonim válasza:
100%
Sajnos ez az én iskolámban is így van. Értékrend kérdése, de függ az iskola színvonalától is szerintem.
2016. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
A magyar kisebbség alkalmazkodik a roma többséghez sajnos. Nehéz olyanok ellen felvenni a harcot, akik szinte osztódással szaporodnak.
2016. júl. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Haverokkal, barátokkal nagyon sűrűn beszélünk így. Meg a hangnem is ilyen alpári cigány hang xdd elég szórakoztató, elnevetgelunk rajta, de eszembe se jutna így beszeni masok elott, vagy igy megnyilvanulni a közösségi médiában. :D
2016. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!