Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ma a suliban nagyon rossz...

Ma a suliban nagyon rossz dolog történt. Részletek lent. Szerintetek is nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Ültünk órán, mindenki zenét hallgatott vagy aludt mert nem volt a tanár és nagyon kellett pukiznom. Próbáltam visszatartani, de valahogy kicsusszant. Mivel a szék fából van elég hangos volt.Nagyon elszéggyeltem magam, elösször fel se mertem nézni. Később amikor összeszedtem a bátorságomat úgy tűnt, hogy senki sem hallotta, de ez elég furcsa mert votlak akik nem hallgattak zenét. Amúgy az osztályban csend volt. Szerintetek hétfőn mire számítsak?Hallhatták vagy sem? Veletek is történt már ilyen?
2010. ápr. 17. 03:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Áhh akkor tuti nem hallották! Hétfőn sem lesz semmi!

Ha hallották volna akkor már ott cinkeltek volna...

2010. ápr. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Én is úgy gondolom, mint az előttem válaszoló. Ha hallották volna, abba a pillantban elkezdenek szétcinkelni. Nepara :)


(Ilyen konkrétan velem nem történt, hanem egyszer órán, spontán - de tényleg, minden előzmény nélkül, még engem is meglepve - elhagyta a kicsi számat egy laza böfögés, na azt sajni hallotta mki és ciki is volt bevallani mikor kérdezte a tanárnő, h ugyan melyik disznó volt ez :D)

2010. ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Akkor szerintem is már ott "kinyírtak" volna ha hallották volna.
2010. ápr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Még az is lehet, hogy járnak az osztályodba kultúremberek, akik ilyenkor tapintatosan úgy csinálnak, mintha semmi sem történt volna, mert tudják, hogy velük is előfordulhatna.
2010. ápr. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Ne parázz már, csak a sznobok akadnak ezen ki. Ez egy természetes emberi dolog ami néha megesik. Velem is már előfordult. Nevettünk rajta egyet és ennyi.
2010. ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
91%

Ha hallotta is vki biztos olyan diák volt, aki ebből nem csinál ügyet!

Ha velyik bunkó hallotta volna az már rég kicikizett volna!

Nyugi!

"A"

2010. ápr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként ez velem is előfordult, csak nekem meghallották, gyorsan kapcsoltam, azt mondtam, a francba, már nem csak vizelettartási problémáim vannak. Velem nevettek és el volt intézve.De ha szégyenled magad akkor közröhej tárgyává válsz, nem tudom miért, de így szokott lenni:)
2010. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
azt kívánom, h ennél rosszabb dolog ne történjen veled!!!!!!!!!! szánalmas,,.... mégogy nagyon rossz dologXD csak röhögni tudok ezen!!!!
2010. ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Bakker már azt hittem valami komoly kérdés lesz :D Ne parázz ezen.
2010. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Ezt hallgassátok meg! Na EZ sztem tök ciki, de a csajszi halál jó fej!


http://www.youtube.com/watch?v=MQ7QmLd2eVg

2010. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!