Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan győzzem le a gátlásomat...

Hogyan győzzem le a gátlásomat fiú barát/haver előtt? ("WC/Pisi fóbia")

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, és gondjaim vannak a mások előtt pisiléssel. Tudom, hogy sokan vannak így ezzel, ez a féle szeméremérzet és probléma, valamint természetesen maga a pisilés is természetes dolog, de nagyon zavaró... nem vagyok súlyos eset, mert nyilvános WC-kben tudok pisilni, nem zavar ha idegen nők vannak mellettem, családom, barátnőim előtt, de távolabbi ismerősök (ritkán nők is ide tartoznak) és fiú barátaim előtt, pl lakásban, vendéégségben nem megy, ami zavar az a HANG... szoktam wc papirt bedobni a kagylóba, és ugy helyezkedni is h halk legyen, de ha egy kis lakásba bemegyek a wc-be és tudom h hallatszik, egyszerüen nem indul meg a pisi, akárhogy próbálok lazítani...
2016. júl. 30. 02:33
 1/1 anonim válasza:
Szia:) ne aggódj tényleg sokan vannak ezzel így:) írok neked privátban, és megpróbálunk kitalálni valamit (hosszú lenne, ha itt üzengetnénk, hogy mit próbáltál, mi használna, szerintem, remélem, sikerül:)
2016. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!