Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bele szoktatok olvasni mások...

Bele szoktatok olvasni mások újságjába tömegközlekedési eszközön?

Figyelt kérdés
Van egy csomó napi, ill. hetilap, amit magamnak biztosan nem vennék meg, de ha valaki előttem vagy velem szemben széthajtja, sokszor nehezen tudok ellenállni a kísértésnek, hogy bele ne olvassak. Nem feltűnően, csak bele-belepillantok :D Engem pl. nem zavar, ha az én könyvembe/újságomba tegingetnek mások, de nyilván nem mindenki van így.

2016. aug. 5. 22:59
 1/6 anonim válasza:
74%
Én az üzenetekkel vagyok igy:D
2016. aug. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne is mondd! Volt, hogy álltam a metrón és mellettem ült egy nő, aki nem boldogult a sudokujával... Nagy volt a kísértés :D
2016. aug. 5. 23:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Na, szóval VOLT OLYAN IS, fáradok :) Az üzenetek számomra is ilyenek, főleg, ha látom, hogy folyamatosan írogat valaki és akkora képernyője van a telefonjának, hogy ha előttem ül, automatikusan látok mindent, hacsak direkt nem bámulok kifelé az ablakon.
2016. aug. 5. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Évek óta nem találkoztam tömegközlekedési eszközön újságot olvasó emberrel.

Max. az ingyenesen osztogatott propaganda-szenylapokat olvassák, de aki abba beleolvas az meg is érdemli.

2016. aug. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen nem olvasok bele mások újságjába. Még létezik illem és jóérzés is...
2016. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Újságokba pillanatnyira belekukkantok, de kb. csak a szalagcímeket olvasom el, azt' annyi. Könyvekbe kicsit jobban, leginkább a borítót fürkészem - az jobban érdekel, milyen könyvet olvasnak. És engem sem zavar, ha az enyémet nézik.
2016. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!