Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ezeket miért nem tiltják le...

Ezeket miért nem tiltják le az interneten?

Figyelt kérdés
Gondolom nem csak én találkoztam az interneten kiakaszto undorito dolgokkal de ezeket miért nem tőrölik a f_szba pl a youtube könnyen találhatsz kiakaszto dolgokat amiket még felnötek szem nagyon néznének meg ha olyanra rákeresel könnyen adnak ki ilyen videokat mint "teória" "különös bolygok" és hasonlok (ha nem hiszed nézd meg )és ezek a videok simán azzal elérhetö hogy a címben van jelölve hogy 18+ (amit megjegyeznék hogy a mai gyerekek lese sz_rják ) és ezek ennyivel elérhetők. Igen én is találtam ilyen oldalt még mostanáig szoktam figyelni a hátam mögé ezek miatt mondjuk még huszsem vagyok igy lehet hogy ez kiölödik belölem de ez akkor sem normális igy

2016. aug. 10. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mi van? Különös bolygók videótól félsz? NEM KELL MEGNÉZNI! Attól, hogy ott van bakker, nem kell rákeresni, vagy ha már kidopbta, nem kell rákkattintani, vagy ha már rákattintottál nem kell megnézni!
2016. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a tartalom nem sérti az oldal belső szabályzatát, vagy azon ország törvényeit, mely területén lévő szerveren(ken) tárolják az adatokat, akkor nem törölhető. Az, hogy téged kiakaszt egyéni szocproblémád.
2016. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*kidobta
2016. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

ha az ijes mik titeket nem akasztanak ki akkor kapjátok be

2016. aug. 10. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Amit linkeltél, az egy gyűjtemény sokszor kétes, ismeretlen hátterű videókról, melyek valóban ijesztőek és zavarbaejtőek.


De te viszont előtte "bolygókról" meg "teóriáról" hablatyoltál, amit ember legyen a talpán, aki megért.


Te pedig kapd be, ha képtelen vagy értelmesen leírni a problémád.

2016. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
arra akartam utalni hogy ha ilyenekre keresel (meg bármire ) ezekbe akkor is eljuthatsz ilyenek hez
2016. aug. 11. 22:13
 7/8 A kérdező kommentje:
de elnézést hogy igy irtam le csak ki voltam akadva . jó ezért elnézés de ez szerintem igy se normális hogyha egy gyerek rá akar keresni könnyen meg teheti és ez kiakasztott (SZERINTEM EZÉRT JOGOS A FELHÁBORODÁSOM )
2016. aug. 11. 22:17
 8/8 acelsziv ***** válasza:
ez a szemét amit linkeltél inkább unalmas, mint ijesztő.
2016. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!