Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság megkérdezni valakitől...

Bunkóság megkérdezni valakitől interneten, hogy milyen nemzetiségű?

Figyelt kérdés

Még úgy is, ha hozzáteszem, akármilyen nemzetiségű is én nem ítélem el? Mert én tényleg nem vagyok rasszista meg semmi ilyesmi, bárkit elfogadok ha normális velem.

De ez a kérdés valahogy mindenkit akitől megkérdezem, olyan érzékenyen érint, és mintha valahogy elvenné a kedvét a további beszélgetéstől. Ezt tapasztaltam.


2014. dec. 13. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Valószínűleg azért megy el a kedvük, mert rájönnek a kérdésből, hogy ostoba vagy.
2014. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De miért lennék az?
2014. dec. 13. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha úgysem számít, akkor ne kérdezd meg.


Vagy ha mindenképp fúrja az oldaladat a kíváncsiság, akkor kezdd úgy, hogy valamilyen ürüggyel elmondod, hogy te milyen nemzetiségű vagy (már ha tudod), hátha ő is kiböki.

2014. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!