Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokkal vékonyabb lettem, de a...

Sokkal vékonyabb lettem, de a súlyom nem csökken, ez utalhat valami betegségre? Minimális diétával és sok futással elért fogyás mellett a mérlegnek is sokkal kevesebbet kellene mutatnia szerintem.

Figyelt kérdés
A ruháim lassan 2 mérettel is kisebbek, így elég ijesztő hogy ugyan annyi kiló vagyok, sőt még feljebb is megy néha a mérleg mutatója, félek hogy valami daganat... :-( Fél éve futok, heti legalább 5 nap, 5 és 10 km közötti távokat.
2016. szept. 22. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Passz, el kéne menned kivizsgálásra, megelőzöm az okos beírásokat: nem, nem szedett fel izmot diétába nőként futással. Esetleg a sport miatt a glikogén raktáraid betöltődtek, az vizet köt meg, ez egyénenként 3-6 kiló súly. Bár nem értem a súlyod hogyhogy nem csökkent.
2016. szept. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáltad magad más mérlegen is mérni??

Nem nagyon tudok elképzelni mást, mint

hogy rossz a mérleged.

2016. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nem rohadtul mindegy, hogy mit mutat a mérleg, ha a centik, a közérzeted és a kinézeted pozitívan változik???
2016. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán azért mert fél éve mindennap futsz? :D nem vagy beteg csak sportolsz és ez a "mellékhatása"
2016. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A mérlegnek nincs baja a férjemnek és a gyerekeknek korrekt súlyokat mutat. Utolsó: aranyos vagy, de az egy dolog hogy karcsúbb lettem, csak zavar hogy mi lehet az a plusz súly ami valahol bennem van. Vizesedés az alakon is látszik, ha csak nem a porcerősítő tablettám köt meg annyi vizet a csontokban hogy több kilóra rúg. Ebben reménykedem, talán ha daganat lenne annak lenne más tünete is. A dokim nem foglalkozik ilyen "hipochonder" feltételezésekkel, sajnos, nem küld el sehova.
2016. szept. 23. 10:23
 6/7 anonim válasza:
Valószínűleg izmosodtak a lábaid. Az izom sűrűsége jóval nagyobb, mint a zsíré, ebből pedig az következik, hogy ha x kg zsírt leadsz, miközben ugyanennyi izmot építesz, akkor ugyan a mérleg ugyan azt mutatja, de közben a térfogatod kisebb lett, karcsúbb lettél.
2016. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"félek hogy valami daganat"

Ez baromság.


Viszont a futástól esetleg nőhet a csontsűrűség.

[link]

2016. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!