Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Akik reggel fürdenek, hogy...

Akik reggel fürdenek, hogy tudnak retkesen a pizsamájukba bújni és aludni? Miért teszik ezt, hol a logika?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 16:39
1 2 3
 1/24 thuesday ***** válasza:
69%
Hát gondolom van egy határ ami után este is megfürödnek... nagyon leizzadtak, iszapbirkó meg a többi:D
2016. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy ők reggel ÉS este is fürdenek?
2016. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#2 Minek? Csk szárítja a bőrt, nem egészséges. Én csak akkör fürdök többször, amikor a nyári kánikulában úgy ébredek, mintha egy maratont lefutottam volna, de ez csak párszor van évente.
2016. okt. 12. 18:25
 4/24 A kérdező kommentje:
#2 Ja a lényeget elfelejtettem: a lakótársam nem fürdik este, csak reggel, ezért jutott eszembe ez.
2016. okt. 12. 18:26
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem sok logika van benne. Azt szokták mondani, hogy azért reggel fürdenek, mert így frissen, tisztán kezdhetik a napot. El nem tudom képzelni, hogyan lehet mocskosan, izzadtan lefeküdni, én nem bírnám.
2016. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Reggelre amúgy is beleizzadsz a hálóruhádba, és gondolom, nem veszel belőle minden nap tisztát. Tehát megmosakszol, de izzadt hálóruhát veszel.
2016. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#6 Ha beleizzadsz, akkor túl magas a szoba hőmérséklete, ilyenkor megoldható azzal, hogy lejjebb veszed a fűtést.
2016. okt. 13. 17:34
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

1. Aki reggel fürdik az miért ne fürödhetne esete is?


"#2 Minek? Csk szárítja a bőrt, nem egészséges. "


2. Nem értesz hozzá, úgyhogy inkább majd én jobban tudom, oké?


3. Te minden nap annyira leizzadsz, hogy estére "retkes" vagy? Én érdekes módon általában nem.


De amúgy az egészben ott a logika, hogy így tényleg tisztán kezded a napot. Az ágyamnak nem tök mindegy, hogyan fekszek bele, ha egyszer miután kikelek belőle lezuhanyzok amúgy is?

2016. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%

Ja, a másik kedvencem tőled:

"#6 Ha beleizzadsz, akkor túl magas a szoba hőmérséklete, ilyenkor megoldható azzal, hogy lejjebb veszed a fűtést."


És nyáron hová veszed le a fűtést? Nyáron meg aztán tényleg abszolút logikátlan, ha az ember nem zuhanyzik reggel.

2016. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Egy gyors reggeli zuhany, főleg hideg vízzel és esetleg tusfürdő nélkül nem szárítja annyira a bőrt, cserébe frissen kezded a napot. De az is elég szerintem, ha reggel megmosod az izzadósabb testtájaidat és este fürdesz "rendesen".
2016. okt. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!