Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek a szívás, szívatás...

Szerintetek a szívás, szívatás csúnya szónak számít?

Figyelt kérdés
Ma hallottam hogy suliban rászóltak egy alsósra hogy ne használja mert csúnya szó

2016. nov. 2. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Eléggé annak számít, ugyanis az orális szexre utal. Az az alsós valószínűleg azzal sem volt tisztában, hogy mit is mond.


Haverok közt elmegy, én is használom, de ahol illendően kell viselkedni (márpedig a suliban úgy kell viselkedni) ott nem mond ilyesmit az ember.

2016. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fizettetek volna sem jutott volna eszembe a szex. Pedig elég perverz az elmém.
2016. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

# Lucifer666


Valószínűleg korosztályos dolog. Amikor ez elkezdett a szlengben terjedni, még mindenki tudta hogy mit jelent és hogy emiatt mikor nem illik használni. Nos attól, hogy már sokan nem ismerik a kifejezés eredeti értelmét, attól az még nem változott meg. (Főleg azért sem, mert sokan viszont tisztában vannak vele.) Éppen ezért kell az alsósra is rászólni, mert különben honnan tudná szegény, hogy illetlenül beszél.

2016. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
OK, köszi. Csak megjegyeztem, de igazad van. Ha meg végig gondoljuk egyébként is eljutunk a mit kérdésig. Mint a szoptamnál.
2016. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!