Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan mutatkozzak be a...

Hogyan mutatkozzak be a kozmetikusnak?

Figyelt kérdés

Kozmetikus után kutattam, és találtam a Facebookon egy profinak tűnő szakembert. Ráírtam, és megkérdeztem, hogy milyen árban dolgozik. Ezután felhívtam, és kértem tőle egy időpontot.

Nem ismerjük egymást. Amikor megyek hozzá, hogyan mutatkozzak be neki? Kézfogással? Az nem túl hivatalosan ebben a helyzetben?


2016. dec. 26. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Te tudod, kihez mégy, ő nem tudja, ki vagy Te, amikor megjelensz bemutatkozol, hogy tudja ki érkezett, innen kezdve szerintem nincs kérdés.
2016. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
100%

- Jó napot kívánok - mondta a vendég, miután belépett a kozmetika illatos levegőjű helyiségébe. - Vendég Krotália vagyok, telefonon egyeztettünk, és megbeszéltük ezt az időpontot.

- Á, jó napot kívánok - pillantott a kozmetikus a jövevényre, és felemelte a határidőnaplóját. - Valóban.

Kezét nyújtva rámosolygott a kuncsaftra.

- Üdvözlöm - fogta meg a hölgy kinyújtott kezét. - Kozmetikus Anasztázia/Tihamér vagyok. Foglaljon helyet, azonnal neki is láthatunk. Nos, miben maradtunk az egyeztetéskor? - kérdezte, miközben felemelt egy gondosan mosott törölközőt, melyen lótuszok és mirtuszok pompáztak váltakozva.


stb.


Nem kell feszülni, ez nem hivatalos találkozó. Nyilván előny, ha jó benyomást teszel a kozmetikusra, szóval komoly és felelősségteljes magatartást tanúsítva, de derűvel és optimizmussal telve menj és tűrd a kozmetikai kezeléseket :-)

Azt nem tudom, hogy tegeződtetek-e, ha igen, átírhatom a kis esettanulmányt.

2016. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Magázódást javaslom és a kézfogást az első alkalommal. A kozmetikus és a vendége között meglehetősen intim kapcsolat jön létre hiszen az arcodat, testedet fogja szépíteni ahol a testi kontaktus elkerülhetetlen tehát a kézfogást nem fogja bizalmaskodásnak tekinteni hanem inkább jól esik a kozmetikusnőnek hiszen egyfajta bizalmat előlegezek meg vele. Kellemes szépítkezést!
2016. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vigyel neki gyongytyukot. Azt minden kozmetikus imadja, meg az egyetemi vegzettseguek is!
2016. dec. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!