Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha 1 héten minden nap megyek...

Ha 1 héten minden nap megyek egy fogorvoshoz és tényleg kedves, aranyos, vidám, akkor vigyek nekik a hét végén 1-1 bonbont?

Figyelt kérdés

1. Nap láttam hogy valaki egy rózsát vitt neki (egy bácsi).

Tényleg eddig nem szívesen jártam fogorvoshoz, meg is kaptam a magamét, meg a többi ilyen kis flegma, lehet ő is Csak azért ilyen meg mert még nem rég van a szakmaban:))

De a lényeg.. hülyeseg lenne ha neki és aszisztensenek vennék valami nagyon olcsó bonbont?

Hálám jeléül.:)) úgyis fogom mèg őket làtni..


2017. febr. 7. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogorvosnak bonbont? :D
2017. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon olcsót semmiképp. Ha magánorvos, akkor ne vigyél semmit, mert valószínűleg bőven megkéri az árát a kezelésnek. Ha TB-s, akkor megpróbálhatod, de szerintem felesleges.
2017. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Felesleges!
2017. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én azt mondom hogy nyugodtan vigyél!
2017. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát ha ajándékozni akarsz akkor nagyon gáz, ha nagyon olcsót veszel, mert ez olcsójánoskodásnak tűnik.


Vagy normális, elegáns bonbont vigyél neki vagy semmilyet.

2017. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!