Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerinted idegesítő, vagy...

Szerinted idegesítő, vagy 'aranyos'?

Figyelt kérdés

Kíváncsi, vagyok, hogy szerinted melyik kategória vagyok, mert mind a kettőt megkapom.


Gyakran vagyok ügyetlen, nem tudom rendesen 'összehangolni' a mozgásomat. Gyakran fejelek le valamit, ha alacsonyan van (160 centi vagyok) megyek neki valaminek. Ha van egy egyenetlen, füves terület, össze-vissza botladozom. Ha egy tele bögre/pohár innivalót viszek A pontból B-be, tuti kilöttyintem. Megesik, hogy megégetem magam. Keverem az irányokat, gyakran kiborítok dolgokat, nem mindig esik le egy vicc, nem mindig értek meg mindent elsőre. Sokat nevetek, hangosan, volt már példa, hogy társaságban ivás közben nevettem, és majdnem megfulladtam :D. Gyakran van az, hogy 'babusgatnak' a társaságban, leginkább a fiúk.


18l



2012. júl. 27. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem inkább aranyosan ügyetlen...:D
2012. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Számomra elég idegesítő lennél, bocsi. :D
2012. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítő.
2012. júl. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
nekem aranyos :D én is ügyetlen vagyok, de csak röhögök magamon :Ö
2012. júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A mindent kiborítós dolog elég idegesítő. Elég frusztráló lehet, hogy mindent lelocsolsz, összekensz. A többi betudható aranyosnak.
2012. júl. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok és utálom. De másnál nem zavar.
2012. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
r.Szerintem idegesítő. A hangos röhögés is zava
2012. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Próbálj változtatni, ha tudsz, szerintem tudatos odafigyeléssel ezek az ügyetlenkedések kijavíthatóak, mindenesetre javadra kell írni, hogy van önkritikád, ha ezt magad is ilyen jól látod.

Tehát tudod, mit kellene másképp csinálnod, és ez már egy nagy lépés előre.

2012. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
idegesitő,de gondolom azt várod hogy most mindenki azt mondja hogy de aranyos vagy...
2012. júl. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem, csak kíváncsi vagyok :)
2012. júl. 30. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!