Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan lehet az utcán beszólog...

Hogyan lehet az utcán beszólogató, erősen udvariatlan embereket frappánsan lerendezni?

Figyelt kérdés

Tegnap sétáltam az utcán és egy középkorú, zoknikat áruló férfi odaszólt nekem, hogy eredetiek-e? Nem tudtam hogy mire céloz, figyelmen kívül hagyva továbbmentem. Nekem persze csak később esett le, hogy a melleimre gondolt.

Az ilyen helyzeteket hogy lehet kultúráltan, mégis frappánsan kezelni? Ti mit tettetek volna a helyemben, ha azonnal leesik a célzás?

18L


2017. ápr. 11. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ezekre reagálni, mert az ilyenek nem ismerik a normális viselkedést és a végén bátorításnak veszik, hogy szóba állsz vele, vagy ha nagyon lealázod, akkor meg neked esnek. Egyik sem jó kilátás. Agyatlan, primitív állatok ezek.
2017. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

- Eredetiek?

- Mit érdekli az magát? A páromnak erőmű, de magának már csak bőrdíszmű van odalent.

2017. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb, amit az első írt. Úgy kell tenni, mintha meg sem hallottad volna.

Egyrészt így nem éri el a célját, te nem hallod, úgyhogy feleslegesen jártatja a száját.

Másrészt, ha reagálsz rá, akkor ő újra mondd valamit, akkor neked megint mondani kell valamit. Pont ez a célja, hogy foglalkozz vele.

De ha mindenképpen mondani akarsz valamit, akkor én valami ilyet mondanék, hogy majd ideküldöm a barátomat és ő elmeséli.

2017. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

- Eredetiek?

- Eredetibbek, mint a dumád, aranyalma!

2017. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, lehet hogy tényleg ez a legjobb megoldás.
2017. ápr. 11. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell frappanskodni, figyelmen kivul kell hagyni.
2017. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!