Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy reagáljak erre hogy ne...

Hogy reagáljak erre hogy ne tudják "visszaütni a labdát"?

Figyelt kérdés

Már kezd elegem lenni abból hogy pesten az utcán beszólogatnak nekem:S még egy pár dolgot lenyelek és egyik fülemen be a másikon ki... de pl ma ép kézen fogva a barátnőmmel mentünk hozzá és a házuk előtt volt egy "banda",és először megkérdezték hogy ez a nadrág női?

csőnadrág volt rajtam ma...sima fekete szóval nem ilyen lila meg zöld :D azokat nemszeretem de nincs velük bajom... én sose fujjogok ilyenekre sose kritizálom az embereket na de vissza az eredeti történethez.én visszaválaszoltam hogy ez férfi nadrág... aztán mondott valamit azt nemértettem, a következő mondata az volt hogy dejó neked hogy bisex vagy meg valami olyat hogy hogy nézel ki te b*zi...barátnőm nyugtatgatott mert már nagyon ideges lettem mert ilyet senki ne mondjon rám úúúgy hogy nem ismer...sose verekedtem és nem is azt akartam csak már nagyona határán voltam hogy visszaszóljak persze nem trágár módon hanem valami ilyesmit hogy én nem fogok lesüllyedni a ti szintetekre és ordibálni veletek...

Na szóval egyik kérdés az az lenne hogy ez mi váltja ki ezt a viselkedést náluk? talán irigyek hogy milyen jó cuccaim vannak?(mellesleg kínai szinte mind), vagy talán ő nem meri felvállalni hogy bisex és ezért ócsárol másokat akik nem is azok csak úgy néznek ki?

Ja és hogy milyen "ütős" szöveget tudnátok nekem mondani ami nem trágár de hogy álljon el tőle a szava és fusson el sírva, vagy ha nem akkor legalább ne merjen visszaszólni:)

Köszi ha végigolvastad és válaszoltál is :)

20/f

Nemet és kort írjatok :) csak érdekel hogy ki milyen korban hogy látja ezeket a dolgokat.


2010. máj. 14. 00:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tanulj meg futni! Ha barátnőddel vagy, ő is. Lehet, hogy nem tűnik túl férfiasnak, de ha rád ugranak, ez a legjobb, amit tehetsz (nem keveredsz bunyóba, hogy rád kenjék, hogy te kezdted).


Beszélni, visszaszólni nem éri meg. Legfeljebb annyit, hogy "nem érdekelsz", és máris továbbálsz.

Én meg alakom, hajam meg arcberendezésem miatt így is, úgy is b*zis fiú vagyok mások szemében (női nadrágot hordok, felső is női, mégis leköpnek, követnek, leszólítanak), de hát... igazi megoldást még nem találtam a beszólogatások ellen. Csak azt, hogy "olajra lépni!".


Egyébként meg azért köpnek, szólnak be, mert csak. Mert egyeseknek ez okoz izgalmat, jóérzést. Mert társaságban minden emberi lény erősebbnek érzi magát. Falka... Egyedül nem szólna be neked, ugyebár. És hozzáteszem, mindig azok köpnek, akik önmaguk előtt nem tudnak megállni, problémáik vannak magukkal is, pl. tudatalatti szintjén.


18/L

2010. máj. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ha azt veszed le hogy irígy, akkor válaszolj neki: mi van cukifiú, bejövök? vagy hogy bocs de foglalt vagyok, vaaagy modnjuk hogy tegnap este eléggé oda voltál meg vissza tőlem.

lényeg hogy zavarba jöjjön, ne tudjon visszaszólni. kicsit rá is játszhatsz


vagy tojd le őket, nekik szórakozás hogy beszólogatnak hát csinálják. te meg vedd azt szórakozásnak, hogy van egy szép barátnőd, akivel kézenfogva el tudsz sétálni, míg ők csak bandába verődve csurgathajták a nyálukat, mert nincs lány aki leállna velük.

2010. máj. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát lemerem fogadni hogy azoknak nemvolt barátnőjük, 1 csaj volt köztük de gondolom agyi szint az egy és ugyanaz náluk.

Én már fél éve vagyok a barátnőmmel és elötte is volt egy féléves kapcsolatom.

1. kommentelő: hát elfutni nemhiszem hogy elkellett volna ezektől mert csak a szájuk a nagy.ja és hogy vagy 18/L?:D nem fiú vagy?

2. kommentelő: ez tetszik :D ezeket megjegyzem bár ha egyedül vagyok akkor nemhiszem hogy viszamernék szólni:D max ha ottvan mellettem a barátnőm :) de köszi ez tetszik:D

2010. máj. 14. 00:28
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

ha egyedül vagyok nem hiszem, hogy vissza mernék szólni, max ha ott a BARÁTNŐM

ütős szöveget tudnátok nekem mondani, ami nem trágár, de hogy álljon el tőle a szava és fusson el sírva


Ezek egy FÉRFI szavai?? És mindezt szűk kis csőnaciban adod elő? Édibédi lehetsz... A hat éves(!) kisfiam tökösebb legény nálad. Biztos lehetsz benne, hogy nem irigységből kötnek beléd, a melegfelvonuláson tüntetőknek sem irigységből szólnak be... Szerintem ne változtass az öltözködéseden, legalább annak látszol, ami vagy.

N/33

2010. máj. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

00:22-esnél a pont. Ezek jó tippek.


Amúgy meg egy kis önvédelmi sport, borsszóró, sokkoló, riasztópisztoly senkinek nem árt...

2010. máj. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 escrogar ***** válasza:
kérdező: milyen a hajstílusod?
2010. máj. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Csak úgy kíváncsiságból kérdezem, hogy szerintetek csőnadrágban lehet futni? Vagy önvédelmi sportot "űzni"? Groteszk látvány lehet.

Wadbill, ne aggódj, majd a barátnőd megveri a négyfős bandát, amíg te a határán vagy, hogy visszaszólj. xD

2010. máj. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csak úgy kíváncsiságból kérdezem, hogy szerintetek csőnadrágban lehet futni, vagy önvédelmi sportot "űzni"? Groteszk látvány lehet.

Wadbill, ne aggódj, majd a barátnőd megveri a négyfős bandát, amíg te a határán vagy, hogy visszaszólj. xD

2010. máj. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

01:30-nak...

Gratulálok a kisfiadhoz akkor gondolom nagyszájú lehet és mindenkinek beszól jameg a cigi sem hiányozhat a szájából... bocs vannak normális fiúk is a világon akik nem süllyednek le erre a szintre hogy trágár mondatokkal visszaszóljanak... ja és nem mindenkinek lehetnek k*rvanagy izmai...Ja és még mindig mondom hogy barátnőm van... 1 percig se éreztem úgy hogy a fiúk vonzanak...

Mellesleg deszkázom és lehet ebből kifolyólag hisznek annak...Ja és te is mehetsz akkor a többi k*csög közé akik ott állnak a meleg felvonuláson és kiabálnak minden sz*art...

Am meg rövid hajam van...kb 5 centi hosszú és ilyen torzonborz...

[link]

Kb ilyen fazonú de nemvagyok pulikutya,szóval nekem elöl nem lóg a szemembe... jha és eredetileg egyenes a hajam:D

és nincs két piercingem...:D

2010. máj. 14. 09:28
 10/15 anonim ***** válasza:
Tévedsz kiscsillag, a fiam nem káromkodik, nem dohányzik, nem agresszív, de ha belekötnek az iskolában, akkor meg tudja védeni magát, akár verbális, akár fizikai az ellene irányuló támadás. Családanyaként nem járok semmiféle tüntetésre, épp csak példának hoztam fel, hogy ott sem az irigység dominál, ne gondold, hogy nem a langyifiús viselkedésed miatt kötnek beléd, hanem irigységből, mert ez elég abszurd. Barátnőd van, tök jó, de miért csak akkor mernél visszaszólni, ha Ő is ott van? Majd a lány megvéd, ha eldurvul a helyzet? Láttál már felnőtt férfit sírvafakadni, csak mert "beszóltak" neki? Szerintem nem, akkor viszont magadból indulsz ki, nem igaz? Értem én, hogy heteroszexuális vagy, de akkor is úgy viselkedtél az adott szituációban, aztán úgy írtál ide, mint egy kislány. És ennek már semmi köze a szűk kis csőnacidhoz, egyszerűen nem vagy elég férfias. Jól írták előttem, majd szegény barátnőd szétrúgja az agresszív pasikat, amíg te gondolkodsz, hogy milyen szavaktól fakadnának sírva. Legyen szép napod... te FÉRFI. :)
2010. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!