Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Állásinterjún voltam multinál...

Állásinterjún voltam multinál (iroda) de megmosolyogtak amiért túl hivatalos voltam és lemagáztam a korombeli fiatalabb főnököt. Hogyan kéne akkor viselkedni?

Figyelt kérdés
Eléggé izgultam, bementem Jó napot kívánokkal köszöntem, magázódtam. Egy 3-4 évvel fiatalabb csaj a főnök, ő tegezett engem amint bementem. A másik aki bennt volt egy 40-es férfi. Ő is tegezett, de egyikük se ajánlotta fel a tegezést! Az idősebb férfit nem mertem visszategezni a korából adódóan, a csaj meg a főnököm lesz elvileg, őt azért nem mertem. Telefonom magáztak, most hívtak második körre, akkor is magázott! Pedig emlékszik rám, engem választottak egy másik srác mellett leendő kollégának.
2017. ápr. 20. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Ő az akinek fel kellett volna ajánlani, hogy tegeződjetek. Én is voltam már fiatal hr-eseknél, azzal indítottak, hogy a korra való tekintettel tegeződjünk, ha megfelel.

Neked nincs vétked.

2017. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Ők voltak bunkók. Te nem mehetsz be tegeződve. Megjegyzem, nekik sem illet volna letegezni téged, de ha így akarták, semmi gond: ezt mondani kell, és a másiknak is felajánlani.

Hiába ő a férfi, de ebben a konkrét szituációban (leendő főnök, új munkahely, állásinterjús-helyet...) minden arra mutat, hogy csak ő volt olyan helyzetben, hogy ezt megtehesse.

2017. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Te intelligensen viselkedtel, ok meg bunkon.
2017. ápr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Állásinterjún nem tegeződünk, te viselkedtél illendően, nekik pedig fel kellett volna ajánlaniuk a tegeződést, ha ezt várták volna el.
2017. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy csak arra voltak kíváncsiak, hogy kezeled a helyzetet.

Ha nem akkor bunkók voltak.

2017. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!