Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy köszönjek egy huszonéves...

Hogy köszönjek egy huszonéves nőnek (orvos-beteg szituáció)? 19/f

Figyelt kérdés
Én a jó napot kívánokra gondoltam. Szerintetek?

2017. máj. 5. 10:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem baj, most már tegezheted :)
2017. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, jol tetted. Doki csaj jopofaskodni akart, de nem hiszem, hogy minden esetben fog sikerulni neki, vagy hasznara fog valni. En tovabb magaznam.
2017. máj. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 szenes43 ***** válasza:
79%
Mostanában elég sok vizsgálaton részt kellett vennem de én mióta az eszemet tudom háziorvosnőnek,röntgenes nőnek stb. mikor beléptem egyszerűen "csókolom"-ot köszöntem. A férfiorvosnak meg "jó napot doktor úr." Így szoktam meg és ez automatikusan jön mikor beszólítanak esetleg egy óra várakozás után. Nem vagyunk kollégák tehát nem tegeződünk bár számomra megtisztelő lenne.
2017. máj. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Miert pontoztatok le ennyire?
2017. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó napottal,ha ajánlotta,hogy tegeződjetek akkor tegezheted,de ügyelj a környezetre, ha pl.másik orvos is hallhatja vagy véletlenül bemegy hozzá,olyankor magázd,meg talán az sem jó ha fennhangon más páciensek előtt sziával köszönsz neki,tehát ahogy a helyzet adja.
2017. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 szenes43 ***** válasza:
69%
Nem köszön egyik sem úgy vissza hogy jó napot beteg úr. Ott van a beteg teljes neve és ha azt mondja jó napot X.Y. úr,üljön le és mondja el mi a panasza.
2017. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!