Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire illik érdeklődni egy...

Mennyire illik érdeklődni egy olyan hozzátartozóról akit nem ismerek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel az utóbbi időben eléggé jóban lettünk (nekem nem rég ért véget egy kapcsolatom, úgyhogy egyelőre még inkább csak baráti szinten kezelem, de megvan a kölcsönös szimpátia) nagyon sokat beszélünk és sok mindent elmondunk egymásnak, de azért még nincs 100%os bizalom egyikünk részéről se. Na már most neki rosszul lett a keresztanyja ma este akit egyáltalán nem ismerek,sose láttam, sose beszéltünk róla. Szóval mennyire lenne tolakodó, hogy ha holnap érdeklődnék az állapotáról?


A csaj eléggé zárkózott egyébként, ezért merül fel bennem, hogy nem veszi-e tolakodásnak. Főleg, hogy fogalmam nincs, hogy mekkora a gond. Amikor a telefont kapta akkor eléggé vészesen nézett ki.


Mi ilyenkor a szokás? A csaj fontos nekem, mert érzem, hogy lehet köztünk valami. Így nem tudom mit tegyek, ha megkérdezem tolakodásnak veheti, de ha nem akkor egy picit olyan mintha nem érdekelne.


2017. máj. 19. 03:48
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Mit érdekel egy olyan ember állapota téget akit soha életedben nem láttál?
2017. máj. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem semmi tolakodás nincs benne, ha megkérdezed az állapotát. Sőt, logikus is, ha már ott voltál (veled beszélgetett?) amikor megkapta a hívást. Csak majd jó lenne a beszélgetést elvinni pozitívabb vizekre :)
2017. máj. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
69%
Szerintem biztos jól esne a lánynak, ha finoman rákérdeznél. Nyilván elsősorban nem a keresztanyuka érdekel téged, hanem a rosszullét hatása a lányra. Ha jobban van, akkor lehet vele örülni, ha nincs, akkor pedig tudod támogatni érzelmileg.
2017. máj. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem nem tolakodás,csak illedelmessèg(talán)

Minden esetre,èrdeklődj. :)

2017. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!