Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket nem idegesít a pénztár...

Titeket nem idegesít a pénztárosok visszajáró adási szokása? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

A legtöbb mindig úgy adja vissza a pénzt, hogy belerakja a kezembe a papírpénzt, majd rá az aprót. Csúszkál össze-vissza, rosszabb esetben még a blokkot is közé teszi.

Rosszabb esetben lerakja a tálcára és nekem kell összekapargatnom. Ma is ott tartom a kezemet, erre lerakja mellé...


2017. jún. 2. 21:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
ezek szerint mindegy, hogy adja, téged minden idegesít :D
2017. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Úgy lenne a legésszerűbb, hogy az aprót először a kezembe, aztán a papírpénzt, a blokkot meg lerakja és ha kell akkor elveszem.
2017. jún. 2. 21:56
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
Addig örülj míg van mit visszakapni,agyas.
2017. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem, mert kártyával fizetek mindenhol, ahol csak lehet.:-)
2017. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az zavar, amikor kinyújtom a markom erre leteszi a tálcára a visszajárót.
2017. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%

Igen, zavaró, főleg, ha nincs olyan pakolós pult, ahol elrendezheted magad.

Általában az emberek nem egy helyen tartják a papírpènzt ès az èrmèket. Csak ritkàn találkozok olyan pènztàrossal, aki ezt figyelembe veszi, ès külön adja ide őket, netán mèg meg is várja, míg az èrmèket elteszed, ès csak utána adja a bankókat.

Legrosszabb, amikor a kezedbe teszi a papírpènzt, rá a blokkot, ami meg persze ugrik össze, ès ennek a tetejère az èrmèket. Egy boltban mindig így csinálják ès minden pènztáros, gondolom, így tanítják be őket.

2017. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
82%

És azt hogy kívánod elérni, hogy úgy legyen, ahogy te szeretnéd?

Gondolom, arra nem számítasz, hogy változás lesz attól, hogy megjelent a kérdésed; így továbbra is idegeskedhetsz.

Legfeljebb arra számíthatsz, hogy néhányan együttéreznek veled. De, attól sem változik semmi, így továbbra is idegeskedhetsz.

Ha pedig nem éreznek együtt veled – például én sem -, akkor sem változik számodra a helyzet; így továbbra is idegeskedhetsz.

Jobb, csak akkor lesz számodra a helyzet, ha te változol. Hacsak, nem az a jó neked, hogy idegeskedsz.

2017. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#7 Értem én ezt, egy bolti eladónak nem feltétlenül van olyan logikusan gondolkodó képessége, amitől rájöhetne hogy alapvetően rossz a módszer. A tanfolyamon lehetne elmagyarázni nekik (amennyiben járt valamelyik egyáltalán) ha maguktól nem jönnek rá.

Kicsinyes és jelentéktelen dolognak tűnhet, de gondoljatok bele, biztos nektek is fordult már elő hogy lecsúszott az apró, ott kellett szedegetnetek össze, ez is lassította csak a sort, mert nem mindegyik olyan hogy egy határozott mozdulattal odébbtolja a cuccaidat, hanem megvárja amíg elpakolsz és csak akkor kezdi lehúzni a következő vásárló cuccait.

2017. jún. 2. 22:54
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Eddig azt hittem, csak engem idegesít :D Látom, neked is kicsi a kezed :) férfi ismerőseimet nem zavarja, mert nagy markuk van, de nekem mindig ezerfelé pereg a papírpénzről az apró. Igaz, már egy ideje átszoktam a kártyás fizetésre, nem kis részben épp ezért :D
2017. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nekem épp nincs kicsi kezem, de mindig bűvészkednem kell hogy belecsúsztassam az aprókat egyből.
2017. jún. 2. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!