Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A tangás bikini alsó szerintet...

A tangás bikini alsó szerintetek kirivó vagy teljesen elfogadott?

Figyelt kérdés

Nekem mèg sosem volt olyanom. Csak az a sima,de az szinte el is takarja a fenekem teljesen. Nem mertem volna venni olyat, max olyan franciasat.

De gondolom a fiúknak tetszik. :D

Szerintetek?

17/L



2015. nov. 13. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik.
2015. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nem szép. Senkinek sem kéne ilyet hordani.
2015. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Kirívó? Kinek? Mert senki nem látja csak a pasid, hacsak nem egy szál tangában mászkálsz az utcán akkor több mint kirívó. Nekem több a tangám, mert sok nadrágon vagy ruhán átütne a francia bugyi vonala. A pasikat meg úgy is lázba hoz egy ilyen fehérnemű, de úgysem figyelik hogy milyen bugyi van rajtad csak az ami benne van.
2015. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Jajj nagyon nagy bocsi nem figyeltem tangás bugyit olvastam. :D Szóval a tangás fürdőruha az gáz!
2015. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Hát ha arra vágysz, hogy 11 és halál között minden fiú/férfi/bácsi a fenekedet lesse és meglóduljon a fantáziájuk... akkor oké. Nem csak a helyes fiúkat vonzza a dolog, abba azért gondolj bele.

Egyébként egy végtelenül közönséges viselet. Ha jó segged van, az úgy is látszik, ha nem teszed ki az egészet. Egy ilyen bugyi max azt jelzi, hogy milyen a hozzáállásod...

2015. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Örülök ezeknek a válaszoknak, mert èn is így gondolom. Teljesen gáznak tartom. Csak instagramon mindig látom hogy a szèp lányok mind tangás bikiniben pózolnak. Ès már azokon fel se veszem, hogy uristen tangás a bikinije. De a strandon zavarna szerintem. Meg szègyenlős vagyok ehhez túlságosan is. Mellem nem nagy úgyhogy egyedül a popsim, ami feldob, de ez mèg nem indok arra,h azt hordjak. Ès utolsó így van. Az a ciki, hogy már az ovodás is mondogatja a másik ovodásnak milyen segge van a csajnak. Az öregpapikról meg ne is beszèljünk...:s
2015. nov. 13. 19:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nm gáz én azt hordok de persze nem olyat ami olyan mintha bugyi lenne hanem ízléseset:

[link]

2015. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát ezt okènak tartom :) ezek tetszenek, mert ez olyan, mintha francias lenne. Meg nem vágbe akkor jól nèz ki^^
2015. nov. 13. 20:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok. De te még kislány vagy, úgyhogy ne nagyon hordjál ilyet.


Az ilyen tangás fürdőrucik csak azoknak áll jól, akiknek bitang jó a popsija. Igaz, sajnos láttam már strandon olyan nőt, akinek csúnya feneke volt, és még is azt hordott.


Szóval, ha az illető tudja hordani és nem szégyenlős akkor oké.


Egyébként meg nem gáz. Csak a társadalom tarja annak, mert túlságosan prűd.


Én sima fürdőruci alsót hordok, mert még nem olyan szép a popsim, hogy azt mutogatni merjem.

De ha olyan lenne, akkor büszkén mutatnám meg, bár kitudja, lehet, hogy nem.

2015. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem gáz, nekem kb. olyan mint akinek jó melle van és minden nap köldökéig kivágott felsőket hord, csak hogy mutogassa. A hozzáállást mutatja tényleg. Ráadásul a rossz belegondolni, hogy ki nézheti.
2015. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!