Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha elmegyünk nyaralni egy...

Ha elmegyünk nyaralni egy apartmanba, ahol mások is vannak, több kis gyerekes család mennyire lehet elfogadott hogy egy fiatal 18-19 éves lány ne vegyen fel bikini felsőt csak bikini alsót?

Figyelt kérdés
És esetleg mennyire kell tartani a megerőszakolás lehetőségétől? Fiúk, lányok ti hagynátok a barátnőtöknek hogy csak bikini alsó legyen rajta?Most voltunk nyaralni a Balatonon és mikor napoztam többször is eszembe jutott, hogy levegyem, de féltem, hogy mit mondanak majd az emberek, kis gyerekes családok, meg ugye én is apával öcsémmel meg a nagymamámmal mentem és ő biztos ki akadt volna. De jövőre ha mondjuk egyedül vagy hát a pasimmal/baráti társasággal megyek simán levegyem vagy inkább ne?

2017. aug. 18. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
Kedves kérdező! Nem, nincs nagyobb valószínűség. Egy fiatal ivarérett férfit egy női kerékpár látványa is izgalomba tud hozni, épp úgy, mint egy csadorba bugyolált női test sziluettje és egy meztelen nő is. De miért kellene neked bármit is megtenni, amit nem akarsz? Nem a férfi dönt arról, hogy te mit teszel a testeddel! Ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy mennyi ruha van rajtad, ha elutasítod, akkor azt mindenkinek el KELL fogadnia!
2017. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
100%
Mielőtt a fizetős strandon veszed le,olvasd el a strand szabályzatát vagy kérdezd meg a pénztárost.Mert ugye nem mindenhol engedélyezett...Ha egy kertben teszed abba csak az szólhat bele aki a környezetedben van,ha máshol,akkor pedig akit zavar ne nézzen oda...Ha elfogadod magadat olyannak amilyen vagy,pláne ha még büszke is vagy a testedre,akkor nyugodtan vedd le,ne gondolj arra,hogy ki mit gondol vagy mond...Aki meg csorgatja a nyálát Rád(a legtöbb férfi),hadd tegye... ;) Az erőszakolás veszélye nem nő attól ha monokinizel(szerintem)...
2017. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Hát igazából nem vagyok könnyen kapható kicsit sem."


Pedig ami a kirakatban van az is eladó.

2017. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Rómában tégy úgy mint a rómaiak
2017. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%

Igen, Rómában tégy úgy.


Minden közegnek van morálja, legyen az bármilyen is, a közeg nem veszi jó néven, ha valaki ahhoz nem idomul, mert az a közeg rombolásának számít (a közeg fellazításának). Tehát ahol csadorban járnak, ne akarj fedetlen fővel egyedül kitűnni, mer mindig akad, aki megkövez. Ahol nem járkálnak meztelenül, ott te se tedd, mert másnak értik, mint te, és ők a közeg. Ha megerőszakolnak senkit sem hibáztathatsz, te vagy a hibás. Egy képzeletbeli szuperigazságos bíróság is téged büntetne. És ahol mindenki meztelenül mászkál (egy nudista telepen), ott disszonáns leszel könnyű nyári ruhában.

2017. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Kevés olyan dolog létezik, ami szebb lenne egy 19 éves lány mellénél.

De sajnos ebben a prűd társadalomban, ahol élünk, ez nem mindenkinek tetszik.

Ez egyértelműen a kereszténység hatása, és az ember azt hinné, hogy idővel ez majd csökkenni fog, de ez sajnos nem ilyen egyértelmű. A szocializmusban tényleg csökkent - de azóta sajnos Amerikát majmoljuk, akik még prűdebbek, és ez már itt is meglátszik.

Kár. Ennek nem kellene feltétlenül így lennie.

2017. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából engem nem szokott zavarni,hogy ki mit mond,nekünk olyan a köreink,hogy szerencsére meg értrőek,így soha nem zavar ha látnak meztelen ez már természetes nekik is 36N
2017. aug. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!