Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Sok férfi miért tartja olyan...

Sok férfi miért tartja olyan rossznak, ha egy lány/nő szeret sört inni?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon is olvastam már, meg hallottam hogy a hátam mögött rólam is mondták, meg pár barátnőmről, hogy milyen gáz, ha valaki nő létére sörözik. Mi rossz van abban, ha egyszer szereti valaki?

Nekem a legtöbb nő ismerősöm és rokonom szereti a sört, de ettől még szerintem nem lesznek kevésbé nőiesek.

23/L


2010. máj. 25. 10:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én is nagy sörös vagyok:D Nálunk a családba apukám még csak nem is sörözik, hanem pálinkázik:D Anya a nagy sörös. Amikor haverjaim cukkolni akartak beszóltak már nőnek nem való a sör:D De attól én csak ittam tovább:D Barátommal mindig együtt sörözünk:)
2010. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nincs vele baj, ha rendesen kitölti pohárba, nem üvegből issza. Az olyan proli.
2010. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
21 éves lány vagyok, és én is szeretem a sört, mondhatni a kedvencem. Nekem nem igazán szoktak beszólni emiatt, volt, aki meghökkent tőle, de szemtől szemben nem hallottam még senkit, aki azt mondta volna, emiatt nem is vagyok igazi nő. A legjobb barátnőm a citromos Gössert szerette meg először, azóta sörözik, és ő már panaszkodott, hogy neki beszóltak, pedig abszolút nőies lányról van szó, még meg is szoktam mosolyogni, amikor a műkörmeivel markolássza a sörösüveget. Amúgy ha a sör csak férfi ital lenne, minek csinálnának belőle pl citromosat, narancsos-chiliset, kaktuszosat, licsiset stb., ezek az ízesítések szerintem kifejezetten a nőket célozza meg. Nyáron nincs is jobb egy finom, hideg söröcskénél. Hölgyeim, kedves egészségére mindenkinek, aki szereti. :)
2010. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%

Nem tudom ti hol éltek, de szerintem semmi extra nincs abban, ha egy lány sörözik. De azoakt is megértem akik furcsálják. Gondolom számukra ez olyan, mint számomra, pl egy autószerelő szakmával rendelkező lány. Nem megszokott, de különösebben nem zavar.


Viszont az a pár első hozzászólás, hogy azért mert mi pasik vagyunk és stb....... Az ilyen kis csitrik felnőhetnének és rájöhetnének, hogy ugyanannyi hülye nő van, mint pasi.


21/F

2010. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én sem találkoztam még olyan férfival aki azt mondta volna hogy nőnek illetlen sört inni.

Szinte úgy kell leállítanom őket, hogy köszi már nem kérek többet, de tényleg nem kérek, köszi elég volt. :)

2010. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
11:59-es, szerintem ők arra gondoltak, hogy AZOK a férfiak, akik így gondolják, azok ilyenek. Nem úgy általában az összesre értették.
2010. máj. 25. 13:30
 17/24 anonim ***** válasza:
54%
Engem az se zavar, ha egy üveggel a kézben, kettővel a zsebben a rendőrautó motorháztetejére sz.rik... Tényleg nem zavar, miért zavarna? :) Vélemények, vélemények... Egy darabig biztos nem lesz hiánycikk...
2010. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem még ráadásul jobban is tetszik, ha sörözik!!
2010. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

sok hülye haverom inkább örül neki, mert olcsó itatni :)

nem mondom, nem vetem meg koktélokat sem, de hát kinek van arra pénze.

a sörtől tudok a legkellemesebben berúgni. csak az a sok pisi ne lenne utána :)

2010. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én anno kimondottan nem szerettem a sört, és folyton az volt az érzésem, hogy a többiek - főleg a fiúk - ezt amolyan "királylányos" dolognak tartják, szóval inkább kicsit ciki volt általában, mint nőies.

(Aztán egy táborban valahogy a mi szobánkban manifesztálódott a piabank, és mindenki csupa likőrt és töményet hordott össze - na, akkoror, a harmadik nap után egyszercsak nagyon megkívántam a sört. Hogy nem édes, viszont bubis. Azóta "normális ember" vagyok ;))

25/L

2010. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!