Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Felmondtam a munkahelyemen...

Felmondtam a munkahelyemen egy hete egy másik miatt, de megbántam, szeretnék visszamenni. Ilyenkor illik betelefonálni, hogy vegyenek vissza, vagy menjek be személyesen?

Figyelt kérdés

2017. okt. 3. 09:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Èn sem èrtem, mèrt kellene ezèrt megalàzni bàrkit is... Nyilvàn senki nem szeretetből dolgozik, ha pedig anyagi èrdekeket szàmìtàsba vesszük, logikusan hangzik, hogy vki időnkènt munkahelyet vàlt.


Èn inkàbb csak azèrt nem vennèlek vissza, mert oka van annak, h elmentèl, ès ha ez az ok - feltehetőleg - nem szűnt meg, kèrdèses, hogy meddig lehetne ràd alapozni.

2017. okt. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%
Te vagy az gábor?-vissza ne gyere!
2017. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó viszonyban váltatok el, akkor simán elképzelhető, hogy a főnök visszavesz, de ilyet mindenképpen személyesen kell intézni és ha visszavesz, akkor szerintem illik valamilyen módon meghálálni is.
2017. okt. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!