Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Komolyzenei koncertre megyek...

Komolyzenei koncertre megyek ma este. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Egy sötétkék pamut chino nadrág, sötétkék zakóval, fehér inggel, nyakkendővel és egy szép, elegánsabb, bőr, barna utcai cipővel oké, vagy öltönyt kéne felvennem?

2017. okt. 3. 16:28
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem jó az az öltözék amit írtál. A legyeg az hogy ne legyen hétköznapi. A zakó az elegáns. Felesleges lenne felvenni az öltönyt.
2017. okt. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az jó lesz szerintem is.
2017. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!
2017. okt. 3. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A Barátok Köztöt
2017. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

A helytől és a társaságtól függ. Nem vagyok nagy operába járó, de amikor voltam, sokan teljesen hétköznapi cuccokat vettek fel, szóval szerintem nem kell aggódnod.


A nézőtéren sötét van, senki nem fog kinézni. Ha mégis, ki nem szrja le, nem tudják ki vagy és sosem találkoztok többet :)

2017. okt. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!