Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan csajról aki simán elbüfögi magát (jó hangosan) egy baráti társaságban?

Figyelt kérdés

Akár a nyílt utcán is, ha a társasagával van, de a párja vagy a családja előtt sem zavartatja magát.


(19-20 éves a csaj)


Szerintem elég primitív dolog, a négy fal között még nem is zavarna, de társaságban szerintem gáz.



2017. nov. 1. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Azt,hogy undorító és vehetne illemleckéket.
2017. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
53%
Négy fal között engem nem zavar, ha a barátnőm böfög/fingik, de társaságban inkább ne. Leégeti magát
2017. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Az hogy normális baráti tátsaság évek óta ismerik egymást és nem kell kellemetlenűl éreznie magát

Az én barátnőm még el is durrantja magát

Ha szagos szellőztetünk No probléma

23 N

2017. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
35%

Azt, hogy szexi.

Szeretem ha valaki nem ptoblémázik ilyen hülyeségeken.


Az meg külön vicc, hogyha a 4 fal között nem zavar, akkor máshol miért? Omg. Ne legyél már ennyire pózer.

2017. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
29%
Nyugi én még órán is szoktam büfögni vagy pukizni, nem egy tanár botránkozott már meg rajta:D
2017. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
91%
Undorító .az ilyen nem nő. Ez megmutatja az értelmi szintjét
2017. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Elég bunkó lehet.
2017. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek normális dolgok. Mármint, ha visszatartasz egy büfit vagy egy pukit, az nagyon fájdalmas tud lenni, de mindkettőt lehet illedelmesen. Mondjuk, ha nekem pukiznom kell és van lehetőségem félrevonulni inkább úgy teszem, mert az azért vészesebb (tehát nem a legkellemesebb szagban ücsörögni), de a büfögést meg lehet oldani halkan is. Ha kitátja a száját és röfög egy hatalmasat, arról azt gondolnám, hogy direkt csinálja és gusztustalan.
2017. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pl a svédek majdnem mindegyike ilyen. Mindenki olyan amit családból / társaságból / környezetből vett át. Ha mediterrán országban élnél, akkor mindenki másnak te lennél a csöndes.

Nem tudni honnan, de valahonnan “hozta ezt magával” a lány.

2017. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!