Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan párkapcsolatról akik minden nap találkoznak viszont legtobb időt társaságban, barátokkal töltik?

Figyelt kérdés

Mi a párommal minden nap találkozunk.

Én 4ig dolgozom, párom általában 5-6ig.

Otthon elrendezzuk a dolgainkat amiket kell.

És utána találkozunk, leginkább barátokkal együtt ülünk ki a helyi pizzazóba.

Csak hétvégén alszunk együtt.

Kb heti 1-2 van olyan nap amit csak kettesben töltünk.


2016. júl. 25. 14:48
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Semmit. Ha szeretnétek jobban együtt lenni, biztos megoldanátok. A ti életetek így teljes, akkor ott gond egy szál se.
2016. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egészségetekre. Ha nektek így jó, akkor csináljátok. Én megőrülnék, ha meló után emberekkel kellene foglalkoznom, és csak abból állna a szabadidőm, hogy ülök egy pizzázóban és várom, hogy elteljen a nap!
2016. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy éljetek, ahogy nektek jó. Nekem nem lenne gond egy ilyen kapcsolattal.
2016. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mi szeretünk a barátaink társaságában lenni, kis falunkban amugy sem lehet sokmindent csinalni. :)


Csak sokan mondjak hogy minek találkozunk mindenn nap. Mert majd megunjuk egymást..

2016. júl. 25. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:

4,ezt olyan hlye felfogasnak tartom. :D

mi van akkor,ha osszekoltozesre kerul sor? Na ott aztan minden egyes nap latnod kell a masikat.

2016. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*ha mar ettol megunnak az emberek a masikat,akkor ott mi lenne?:D
2016. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én nem is gondolom, hogy megunnánk egymást.


Csak sokan ezt mondják nekünk, és kiváncsi voltam pár véleményre itt!

2016. júl. 25. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:
En ezt ertem. Csak azt mondtam,hogy akik ilyeneket mondanak azoknak szamomra furcsa felfogasuk van.
2016. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!