Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kell ilyenkor bemutatkozás,...

Kell ilyenkor bemutatkozás, vagy elég csak valamilyen üdvözlés?

Figyelt kérdés

Táskeresőről indult a kapcsolat, onnan átmentünk facebookra. Szóval tudjuk a másik nevét és tudjuk hogy hogy néz ki.


Az első találkozáskor illene kézfogásos bemutatkozás?

Úgy érzem ez merevvé tenné az addigra már egész közeli kapcsolatunkat.


Tudom, sokan mondják hogy bemutatkozáshoz nem kell kezet fogni, de anélkül nekem fura. Egyáltalán ilyen esetben szükséges az hogy megmondjük a nevünket???? Szinten nem.


Akkor hogyan lenne jó? Köszönés és két puszi?


2017. nov. 4. 08:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha kézfogás, akkor pedig a lány nyújtja a kezét. Ugye?
2017. nov. 4. 08:12
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Nem illik kezet fogni? Ezt még sose hallottam..

Meg különben is, a kézfogás egy érintés, fizikai kapcsolat, ami sok mindent elárul...

2017. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Helló szia majd puszi puszi azt annyi. Addigra lesztek olyan viszonyban, hogy ne kelljen annyira hivataloskodnotok.
2017. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy sokan úgy gondolják hogy illik, csak nem feltétele a bemutatkozásnak a kézfogás.


Azért is kérdeztem ezt ennyire, mert én vagyok a lány és hogy nyújtsam e majd a kezem. Akkor szerinte d igen.

2017. nov. 4. 08:58
 5/9 nutellalover03 válasza:
Szerintem az arcra puszi lenne a megfelelőbb
2017. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már év is így érzem.Köszi
2017. nov. 4. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Bar nincs tapasztalatom netes táskeresésben de nekem eszembe se jutna kezet fogni. Az elég távolságtartónak tűnne.
2017. nov. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogyan alakult végül a találkozás...?
2017. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az üdvözlést lazán vettük, de végül úgy láttuk mégsem pont azt kaptuk amire számítottunk. Így nem találkozunk többször.
2017. nov. 14. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!