Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy lány nadrágkosztümben, magassarkú cipő nélkül megy el a szalagtűzőre?

Figyelt kérdés

Nemsokára szalagavató,és mivel a mi osztályunk nem egyenruhában szalagtűzőzik,mindenki maga választhat h miben vonul be...

Én már eldöntöttem,hogy egy szép,minimalista,de nőies nadrágkosztümben leszek, kényelmes és lapos lakkcipőben.

Tehát nem tanácsért jöttem,csak kíváncsi vagyok a véleményetekre,

hátha ezzel körvonalazódik majd h milyen reakciókra számíthatok 😊



2017. nov. 9. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Egy lapos cipő is nézhet ki elegánsan, de egyébként igen, szórakoztató lehet picit lázadni, szembe menni az általánosan megszokott "normákkal". Azt én is szeretem. Simán egyszer elmentem otthoni öltözékben csavarogni belülre a városba:D Ilyen melegítő, meg kopott, régi póló, amit mástól örököltem-szintű:) Szeretek döbbenetet kelteni, kirángatni az embereket a komfortzónájukból, akár szövegekkel, vagy öltözködéssel, meglepni az embereket; szerintem vicces:) Egyébként azért lehetőleg ne valami szakadt-kopott dologban kéne menni XD Habár, lehet, hogy még divatot is teremtesz vele:) Menj már el kötött fehér zokni piros szívecskékkel + szandálban/ lábujjelválasztós papucsban:D Az nagy lenne!:D És próbálj úgy helyezkedni, hogy minél több fotóra rákerülj!:D Amúgy hát azért tényleg ne egy ilyen kopott meg "menő" extrasportos -kinézetű dolog legyen szerintem. De egyébként tényleg, nézhet ki jól lapos talpú cipővel is elegáns ruha, hát meg nem tudom, érdekes lenne látni azt a cipőt, vagy leírni bővebben, hogy konkrétabban milyenre gondoltál:)
2017. nov. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy fekete blézerre+ sheer fekete blúz, hozzá illő kosztümnadrággal, lakk cipő lesz rajtam, és persze smink... ( rúzs, szemhéjtus,ect...) rövid hajam van, be lesz az is állítva... kiegészítőnek meg van hozzáillő fülbevalóm,órám és gyűrűm, meg egy nagyon karakteres szemüvegem
2017. nov. 10. 00:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, én is simán felvennék ilyet.
2017. nov. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi extra reakciora nem kell szamitanod, tok normalis ez a terv.
2017. nov. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nincs szabályzata a sulinak arra, hogy miben kell lenni, abban az esetben ez teljesen jó. Elegáns is, ízléses is. Biztos lesz, aki majd furcsáll, mert nem koktél miniruci lesz rajtad magassarkúval, de arra meg tenni kell magasról.
2017. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!