Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok fűzôs ruháról...

Mit gondoltok fűzôs ruháról egyetemre?

Figyelt kérdés

Szeretem a fűzőket, és jól is érzem magam bennük. Azon gondolkoztam, hogy a stílusomat felvállalva felvenném iskolába is szoknyával. Csak attól félek, hogy nem lesz praktikus, vagy nem oda való. Szerintetek? Fiúk, nektek tetszene?


22/L



2017. nov. 6. 06:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Tanulni jársz nem pasizni. Vedd fel buliba
2017. nov. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2%

Nekem rettentő szexi egy nő fűzőbe meg a többi hozzá illő ruhával kiegészítővel együtt!

Örülök hogy még vannak nőies nők és nem ezek a sablon divat meg sportos kényelmes viselet imádók!


Szóval vedd fel bátran, ha esetleg velem jönnél szembe nálam nyerő lennél az biztos!!


F/40

2017. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Egyetemen azt veszel fel, amit akarsz, ez nem középiskola.
2017. nov. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Nyugodtan vedd föl! Az egyetem pont egy olyan hely, ahol nem várják el az egyforma öltözködést, és nyugodtan vállalhatod a saját stílusodat. Használd ki a lehetőséget, mert később egy munkahelyen már belefuthatsz egy szigorúbb dress code-ba.


Arra azért figyelj, hogy ne legyen túl mély dekoltázsod, vagy extrémen rövid szoknyád, mert a fiúk hadd ne mondjam, minek néznének... De a fűző maga teljesen rendben van. Nekem is nagyon tetszene! :)


34/F

2017. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Vedd fel nyugodtan. Ha a saját stílusodban jól érzed magad akkor a komfortérzeted sem szenved csorbát. Ezáltal az általános közérzeted, teljesítőképességed is rendben lesz. Meg kell élni önmagunkat, főleg az ilyen egyszerű dolgokban, mint az öltözködés. Egyetemen meg aztán tényleg nem szólnak ezért:D
2017. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Jaa igen azt lehagytam, hogy nagyon attraktívnak találnálak benne.


25f

2017. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Hordjad nyugodtan, nagyon szexi. Sok fiatal nő stílusa elfogadatlan... Sok a hipster meg a punk, 0 nőiesség.
2017. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk biztos megnéznének, senki nem jár így. Legalábbis nem november közepén.

De ha így érzed jól magad, senkinek semmi köze hozzá.

2017. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
96%
Ha olyanok az óráid, hogy nem kell átöltözni vagy nem tilos a szoknya (pl. labor), na meg kényelmesnek találod 6-8 órát ülni benne, akkor vedd fel nyugodtan. Én szoknyát nem igazán hordok de fűzőt szoktam és simán felvettem hétköznap, órára is. Most meg tanárként szintén. Kifejezetten szeretem ősszel és télen, hogy melegíti a veséimet. Szóval a kényelemfaktorodtól függ.
2017. nov. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem kell átöltöznöm, és szoknyában is lehetek, szóval ez nem gond. Kényelmesnek is érzem.


Köszönöm a válaszokat. :)

2017. nov. 7. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!