Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény nő? Mű mell magassa...

Keresztény nő? Mű mell magassarkú cipő mű haj mű szempilla? Vélemény mostmár mindent szabad teljes elfogadható?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 23:00
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
24%

Hát, nekem innen csak a mű mellel van egy kis problémám. Nem is az ára, hanem inkább az, hogy fel kell vágni hozzá a nőt.

De egyébként mi a baj többivel?

Akiknek csadorjuk van, a fejüket szokták műttetni.

Egy ember miért baj, ha szép?

Persze a mű szempilla meg fogja az arcot kicsit másítani...

Na és?

A cipő meg mi legyen? Papucs?

Jó most mondhatod, hogy az illető vonzóbbnak fog kitűnni benne vagy értelmetlenségeket, hogy k..vák hordják.

De ha valaki vonzóbb akar lenni, mint amilyen, az miért baj?

2014. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Ez a baj tökéletes elfogadott ha egy keresztény nő úgy néz ki mint Kelemen Anna.
2014. ápr. 20. 23:12
 3/41 A kérdező kommentje:
Amúgy 22 lány vagyok
2014. ápr. 20. 23:12
 4/41 anonim ***** válasza:
29%
Nem elfogadott, az ilyen nem keresztény. Írjam hozzá az igéket is, vagy elég ennyi?
2014. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Írj igéket kérlek
2014. ápr. 20. 23:30
 6/41 anonim ***** válasza:

Itt van róla két kép:

[link]

[link]


Most te is linkelhetnél két képet kedves 22/L, hogy hogyan kellene kinézni egy keresztény nőnek...

Akár is szerkesztheted ezt a nőt, ha értesz az ilyesmihez.

Nekem az is tökéletes, ha magadról küldesz képet:P

Bár azt nem is hiszem, hogy fogsz.

2014. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Te is küldhetnél magadról,de te sem fogsz úgy hiszem.
2014. ápr. 20. 23:37
 8/41 anonim ***** válasza:
0%

Hát igen, ezt sajnos jól eltaláltad kedves kérdező.

Igazából sokszor megpróbáltam már lefényképezni magamat, de egy kép sem sikerült rólam jól. Nem én vagyok rajta, sajnos.

Egyedül a tükrökben látom önmagamat.

Persze lehet próbálkozni trükökkel (pl. photoshop, napszemüveg, de az nem az igazi).


De nem így nézek ki:

[link]

2014. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
55%
Az ember nem a cipősarkában hordja a hitét, meggyőződését, világnézetét. Tenyérbemászó kihívó viselkedéshez nem kell műszempilla, és viszont: ha valaki megműtteti a mellét, mert ő ettől jobban érzi magát a bőrében, hát nem hiszem, hogy Szent Péter pont ezt a tettét fogja firtatni. A hitelesség nem itt kezdődik. Persze ettől még lehet, hogy akire te konkrétan gondolsz, az mindenét az ablakba téve árulja a portékáját, de akkor összességében a viselkedése a baj, nem a cipősarka.
2014. ápr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik az orrom, de nem megyek magam megműtetni mert tudom, hogy Isten képmása vagyok és Ő formát anyám méhében ha ő engem így szeret akkor én is magamat.különben is Várni kéne az ő eljövetelét és nem pláza cicáskodni.Mert lehet , hogy a balga szűzek példájára jutnak.
2014. ápr. 21. 00:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!