Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy hónapja dolgozom az új...

Egy hónapja dolgozom az új munkahelyemen, azonban szerintem nem vagyok szimpi az új kollégáknak. Vagy szerintetek csak túlgondolom?

Figyelt kérdés
Többen elmentem ma is és tegnap is ebédelni, engem azonban meg se kérdeztek hogy velük tartanék vagy hozzanak e valamit, míg a szemben ülő kollégát igen, és bár szeretek egyedül enni is, sőt, de azért kicsit rosszul esik.
2017. nov. 15. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj velük. Mi sem mindig szólunk mindenkinek, csak úgy összeáll a társasága megy ebédelni. Meg próbálj egy-egy emberrel szóbaállni...
2017. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%
1 hónap még elég rövid idő, tudom nehéz ezen túllendülni, de szerintem még ne vonj le ilye nkövetkeztetéseket. Nálunk is bővült a létszám idén és nekem is idő kellett, hogy megszokjam az új arcokat, igaz nem vagyok az a haverkodós tipus.
2017. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
És ha nem vagy szimpi akkor mi van? Dolgozni jársz be nem barátkozni.
2017. nov. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem vagy szimpi, annak oka van. A locsogás helyett inkább erre próbálj rájönni...
2017. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem részükről illik elhívni az új kollégát együtt ebédelni (vagy büfébe, stb.), hogy beilleszkedjen. Elég "baja van" az új kollégának amúgy is (új hely, új emberek, új munka). A beilleszkedést szerintem mindenkinek kéne segíteni, és nemcsak az újtól kéne elvárni a "nyalizást".
2017. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!