Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok a hálószobátokba kakukkos órát tenne? Esetleg valakinek ott van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szinte sosem hallanám kakukkolni, mert azok amikkel eddig találkoztam csak reggel 8, és este 8 között kakukkoltak! (Kakukknak is kell a pihenő :))

Én meg reggel 6-kor kelek, 8-kor már melózok, este 6-ra érek haza, és éjfélkor fekszem, tehát nem zavarna (max. kétszer hallanám kakukkolni).

2010. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó bénán fogalmaztam, de remélem érthetően! :)
2010. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kiraknám a konyhába! Viszont,ha csak nappal kakukkol,akkor maradhat.Legyen meg a párom öröme.

Örülj,hogy nem ingaórát akar a hálószobátokba tenni. Az 50-es évek tájékán minden,magára valamit adó család hálószobájában volt ilyen óra. Szép faszekrényben volt,dísze a lakásnak. Csak azt kellett megszokni,hogy félóránként( de volt olyan ami negyedóránként) hangosan ütötte az időt.Kellet egy kis idő,amikor éjjel már észre sem vetted.

2010. máj. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Örülnék neki!
2010. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk éjjel-nappal kakukkolt. Eleinte megállítottuk (az a régifajta súlyokkal felhúzós volt), később úgy megszoktuk, hogy meg se hallottuk.
2010. máj. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

dédimnek van,óránként kakukkol...ha ott alszunk,akkor ki van kapcsolva,nem birom...

párom ha hazaállitana,akkor hazamennék a szüleimhez 2 napra,mire visszajjövök ugyis kitenné magától,ő sem birja a zajt éjjel:D

2010. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen a mostani, másodpercenként kattogós faliórának is szívesen végignézném bármilyen kínhalálát. A kakukkos (tehát inga-) órák lomha klattyogásánál meg aligha kell betegebb egy alvásra szánt helyiségbe. Ébreszteni ott a teló, időt mérni se rossz, díszíteni meg végtelen sok okossággal lehet. Szerintem.
2010. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem a régifajta órákat, de nem a hálóba!! Nekem egy kicsike ébresztő órám van, de nagyon hangos. :D

Barátoméknál van egy ilyen féóránként-óránként kongatós falióra a konyhában... hát eleinte kirázott a hideg amikor hangosan üti az időt... -.-' még éjszaka is. Én nem szeretném egy ilyen zajos hálótárssal tölteni az éjszakákat.

2010. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hálószobába kakukkosórát? Elég idegesítő lehet. Nálunk a nappaliban van 2 ingaóra amik negyed óránként ütnek. A hálószoba az emeleten van és tudok tőlük aludni, de hálószobába szerinetm nem való.
2010. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!