Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az idősek miért veszik termész...

Unikornispata kérdése:

Az idősek miért veszik természetesnek, hogy a családba kerülő lányt csak lánynak hívják, viszont megsértődnének, ha őket a lány öreglánynak hívná?

Figyelt kérdés
Nyilván a "lány" tényleg lány,de ők meg tényleg öreglányok :D
2018. jan. 27. 07:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
77%
Na...szemmel láthatóan ez is csak egy újabb provokatív kamukérdés.
2018. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu,hanem pont azért felháborító,mert 2/2 ember hívja az embert így...bezzeg a kutyájának nem azt mondja senki,hogy kutya,hanem a nevét.Szép világ :D Na mindegy,nem izgat annyira,olyan parasztokról szól a kérdés,mint amilyenek nagy része válaszolt is rá.Bár érdekes,hogy mióta nem kérdezhet valaki akármekkora szamárságot is akár egy kérdező oldalon...Nekem is vannak olyan kérdések,amik marhaságok,de nem szoktam ilyen bunkón válaszolni,mint ti nektem. Elég lett volna azt írni,hogy "Ezt ne vedd sértésnek,mert szokás stb." de nem elmondani mindennek.Engem sem érdekel,hogy kinek milyen váladéka jön ki a nemiszervéből,de ilyen kérdésekkel van tele.Meg hogy illik-e ezt-illike-e azt...Vajon terhes-e az illető..Rossz anya-e ettől meg attól,holott gyémántra fényezi magát as leírásban,de azért még álszentkedve megvárja,hogy körbeudvarolják..Meg az anyósok,akik nagyon gonoszak,mert beleszólnak a gyerek nevelésébe..ajj.Ez az oldal ezzel van tele,és én vagyok egy marha,hogy ennyi időt töltök itt,de szerintem ennek itt és most lesz vége.
2018. jan. 27. 14:18
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
LOL. 5 éve tart a dolog, és nem sikerült odáig eljutni, hogy megmondd udvariasan: "Gizi néni, Bözsinek hívnak, tessék nyugodtan így szólítani", inkább itt szájkaratézol helyette. Szerinted ez értelmes és hatékony megoldás, csajszika?:D
2018. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Továbbra is ajánlom az ÉRTŐ szövegolvasás gyakorlását.Véleményt kértem,hogy miért van.Nem azt kértem,hogy megoldást javasoljatok.Én csak nem értem,de nem fogok egy 65 éves mamót ezzel fárasztani,mivel ha ezt rendben érzi így évek óta,akkor nyilván nem is érti,hogy miről beszélek.
2018. jan. 27. 15:18
 15/15 anonim ***** válasza:
82%

A párod családja paraszt neked? Párodnak már mondtad? Ha nem, mihamarabb tudja meg. Soha nem szeretnék olyan emberrel együtt lenni aki lenézi a családom.


Hisztis p*csa vagy, akinek büdös az igazság.

2018. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!