Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit lehet csinálni egy folyama...

Mit lehet csinálni egy folyamatosan szipogó felnőtt családtaggal?

Figyelt kérdés
Tudom, semmiségnek tűnik, de hónapok alatt meg lehet tőle bolondulni. Kint, bent, evés közben, filmezéskor, beszélgetés közben, folyamatosan. Szóltam szelíden, durván, viccesen, odanyomtam szó nélkül eg zsebkendőt... semmi. Van valami módja, hogy rávezessem, milyen igénytelen és gusztustalan szokás ez?
2018. febr. 17. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem direkt csinálja hogy ezzel idegeljen ki

Ennél már csak az undorítóbb amikor szürcsölve esznek isznak

A húgom és anyám csinálja állandóan ezt és még szipognak is

2018. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat valoban folyik az orra vagy csak kenyszeresen szipog?
2018. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy nem folyik, vagyis ezzel hárít, ha firtatom, hogy miért nem fújja ki és hagyja abba a szipogást.
2018. febr. 17. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal adj neki zsebkendőt, majd észreveszi magát és ezzel talán te is felidegesíted annyira, hogy leszokjon róla :D
2018. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Idegileg és pszichésen is mennyire van rendben a családtagod?
2018. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben van teljesen. Okos, szellemi munkát végez, komoly karrierje van. Egyszerűen semmi okát nem látom ennek az óvodás “csakazértis” szipogósdinak.
2018. márc. 7. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!