Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kezeljem azt a szituáci...

Hogyan kezeljem azt a szituációt amikor valaki muszályból meg akar ismerkedni velem?

Figyelt kérdés
Házaspárról van szó a nőt már ismerem sok beszélgetés nincs köztünk söt nem is tudnék miről beszélgetni vele. A férje vagy élet társa meg hogy ne legyen annyira kinos a dolog amikor igy 3 ba vagyunk elkezdett beszélni velem éd én nem az a beszédes tipus vagyok és nem nagyon tudtam reagálni a dolgokra. Ti mit tennétek a helyembe?
2018. febr. 21. 09:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ugyanezt mond el nekik .
2018. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából ezzel csak rontanék a dolgokon muszály jó kapcsolatban lennem velük.Egyébként ha a nővel nem kerültem volna egy munkahelyre a faszi a büdös életbe nem ált volna szóba velem. El akarom nagyon kerülni a kinos helyzeteket legalább a munkahelyemen!
2018. febr. 21. 09:22
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Gyakorold a beszélgetést, mert fontos, próbáld felfedezni a jó oldalát. Amikor már magad is belátod ezt, akkor már sokkal nehezebb lesz elkezdeni, talán nem is sikerül.Én is ilyen vagyok, a magam példájából indultam ki.
2018. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Minek találkozol velük?

Bejár a munkahelyetekre a munkatársnőd férje? Nem igazán értem.

Ha valakivel nem akarok beszélgetni, akkor nem találkozom vele. Ha munkahelyen együtt dolgoztok, akkor pár udvariassági mondat és kész. Kérdeznek, válaszolsz udvariasan, és ennyi. Majd úgyis észreveszik, hogy nem vagy beszélgetős.

2018. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 fersk ***** válasza:
100%

Tudom, troll vagyok:

muszáJ!

2018. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, miért kell velük találkoznod munkaidőn kívül? Mivel foglalkozol?
2018. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz..
2018. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi van? Miért kötelező? Ezt kifejthetnéd..
2018. febr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűsítsük le a kérdést: Próbálnak valami kapcsolatot kialakítani veled, amihez

1. neked semmi kedved,

2. részedről nem működik a kényszeredett csevej,

3. nemet sem akarsz (mersz, tudsz) nekik mondani.

Jól gondolom?

2018. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
muszáj!
2018. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!