Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kezeljem azt a szituáci...

Hogyan kezeljem azt a szituációt amikor valaki muszályból meg akar ismerkedni velem?

Figyelt kérdés
Házaspárról van szó a nőt már ismerem sok beszélgetés nincs köztünk söt nem is tudnék miről beszélgetni vele. A férje vagy élet társa meg hogy ne legyen annyira kinos a dolog amikor igy 3 ba vagyunk elkezdett beszélni velem éd én nem az a beszédes tipus vagyok és nem nagyon tudtam reagálni a dolgokra. Ti mit tennétek a helyembe?
2018. febr. 21. 09:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából egyhelyen dolgozunk és a munkahelyem elég nagy szinte nem is találkozok a csávóval csak ha éppen meglátogatja a feleségét vagy élettársát ( Azért mondom így mert nem tudom melyik.) Neki se lessz jó ha én ráköszönök ukmukfuk ha látom (Muszáj lesz rá köszönnöm nem akarok bunko lenni.) meg nekem se olyan lennék mint egy bolond holott ő járatja velem a bolondját. Tehát aza gondom hogy ha köszönök hülyének néz ha meg nem akkor bunkonak hol itt a kis kapu mi lessz a megoldás mi baj van velem????
2018. febr. 22. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!