Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mit csinálnátok, ha a...

Ti mit csinálnátok, ha a metrón ráülne a táskátokra valaki?

Figyelt kérdés
Leraktam a táskát a székre,mert sok volt az ülőhely,meg nehéz volt a táska,majd hirtelen sok ember szállt fel és egy 50 körüli "úri hölgy" arrébb lökte a táskám és félig ráült a férje meg beszólt,hogy jó hogy nem rakom az ölébe a nőnek a táskát!
2018. márc. 9. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Kihúznám a popója alól.
2018. márc. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mit csinálnál azzal,amit összetört a táskában?
2018. márc. 9. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ülés, mint a neve is mutatja, arra való, hogy üljenek rajta. Én a nő helyében nem ültem volna a táskádra, mert mi van, ha a segggembe fúródik egy körző vagy egy körömreszelő, viszont ha sokan szállnak fel, én mindig az ölembe veszem a táskámat, főleg ha törékeny van benne.
2018. márc. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó ötletet,majd akkor legközelebb körzőt rakok a táskába. Ez jó ötlet!
2018. márc. 10. 00:09
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
1# vagyok. Ebben az esetben a tárcáját is kihúznám.
2018. márc. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
én elküldtem volna a fenébe..
2018. márc. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tele volt a metró,jól szituáltnak néztek ki,de egy tahó volt a Nő! Beszóltam Nekik,hogy legközelebb inkább meg kéne köszönni a hely átadást,akkor nem tudtam még,hogy szétnyomta a cuccaimat
2018. márc. 10. 00:58
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

De hiszen nem is adtad át a helyet... :D

Na mindegy, én biztos cirkuszt rendeznék, ha ráülnének a táskámra, akkor csak annyit csinálnék, hogy direkt úgy húznám ki alóla, hogy zavarjam, ha még be is szólna, akkor elborulna az agyam, és mondanám, hogy nem kellett volna ráülnie a dagadt pitsájával, meg hogy többet ér a tartalma mint az életük.

2018. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a táskámat az ölembe,vagy a lábamhoz teszem. Mióta 20 percig utaztam terhesen egy fiatal ember mellett állva,úgy hogy szivesen leültem volna a táska "helyére",de nem ajánlotta fel....
2018. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!