Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csinálnatok egy olyan...

Mit csinálnatok egy olyan családtaggal aki délben kel dolgozni nem akar, elmegy tornazni egy orát, hazajön és fekszik? Havonta vált pizsamánt, a párnája is kb 1 honapos.

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Legfőképpen bedobnám a mély vízbe. Vagyis ha magát kéne eltartania,véget érne a kényelem, bár az enyhe fokú igénytelenség megmaradna, de az már nem számít, csak lépésről-lépésre.
2013. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha vele kéne élnem akkor azt amit az első tanácsolt. Bedobnám a mély vízbe. Nem tartanám el, nem etetném, nem itatnám, és nem fizetném ki az edzőterem havi bérleti díját.
2013. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem is tudom. Dolgozni én sem akarok, sőtt tornázni sem. Pizsamát egyáltalán nem hordok, a párnám meg több éves. Mégsem akar a családom semmit csinálni velem.
2013. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Gondoskodnék róla,hogy olyan körülmények közé kényszerüljön,hogy egyedül kelljen boldogulnia és megélnie.
2013. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Ki fizeti neki a bérletet?Melon kivül nem csinál mást nem tanul?
2013. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, hány éves, mióta csinálja ezt. Én 18 vagyok, most végeztem a vizsgaidőszakkal. Egész nap itthon fekszek, délben, vagy délután 3-kor kelek, aztán gépezek, tévézek, fekszek, általában pizsamában, vagy max. melegítőben. Persze ezek azért mosva vannak, ahogy az ágyneműm is. Dolgozni én sem szándékozok, mert 2 hét múlva megint kezdődik az iskola, 3 hétre meg nem akartam elmenni. Nyáron dolgoztam, de nem minden nap. Egy héten 2-3 napot. A többi napon ugyanezt csináltam. Otthon voltam, és feküdtem jobbra-balra a klímás szobámban, ki sem mozdultam. Csak sokszor egy szál bugyiba és melltartóba tettem mindezt. Most akkor engem ki kéne vágni a francba itthonról? Persze ha 30 évesen tenném ezt úgy, hogy még életemben nem volt munkahelyem, és tanulni sem tanultam, akkor jogos lenne, ha elküldenének itthonról. De az én esetemben szerintem nem lenne az. De te nem írtál túl sok mindent, nem tudhatjuk, hogy kiről szól a kérdés.
2013. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az eddigiekkel ellentétben azt mondom, érdemes lenne vele komolyabban elbeszélgetni. Nem kizárt, hogy van valami lelki baja, amiről nem akar beszélni még, ezt ki kéne deríteni. Nem levegőbe beszélek, saját tapasztalatból mondom. Erővel nem értek el semmit, attól a problémája nem oldódik meg. Nagyon nehéz, de valami módon el kell érni, hogy kedve legyen dolgozni vagy tanulni. Tudom, nem egyszerű, de nem is lehetetlen.
2013. jan. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Amíg pelenkáztok valakit,addig be is fog szarni!
2013. jan. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!