Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem nagyon sértő,...

Csak szerintem nagyon sértő, hogy nem fognak velem kezet?

Figyelt kérdés
Multinál dolgozok egyelőre csak gyakornokként. A csapat fele nő. Érkezéskor és elköszönéskor a fiúk MINDENKIVEL kezet fognak, még azokkal is akiket pár napja ismertek meg és 2 mondatot nem váltottak, kivéve a lányokkal. De helyette ölelés, puszi vagy akármi más sincs, még azokkal sem akikkel jóban vannak. Néha nem is köszönnek nekünk, ránk se néznek, csak 'lekezelnek' egymással. Szerintem ez nagyon sértő, legalábbis nekem rosszul esik, mintha nem lennék része a csapatnak, nem lennék egy szinten velük a nemem miatt. A többi nőt látszólag nem zavarja. Ti mit gondoltok erről?

2018. ápr. 4. 21:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na még csak az kéne, hogy végig kelljen fogdosnom minden nap 2x az összes fiú kezét.

A bemutatkozáskori kézfogásról is inkább le kéne szokni.

2019. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!