Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik az ezerlámpás éjszakáján megtartják a lufit?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan megtartották, de persze senki nem mer nekik szólni (ahogy én sem) hogy az bizony nem a gyerekedé, hanem az eltűnt gyerekek miatt van felengedve egyfajta emblémaként. Nagyon szomorú hogy valaki megtartja. De persze hallottam már olyat is, hogy "aki megtartja annak a gyereke fog legközelebb eltűnni" ami bár durvának hangzik nekem tetszik :D

#lufi #ezer lámpás éjszakája #ezer lámpás #lámpások
2018. máj. 28. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
A magyar ember az ilyen, ami "csillog" azt viszi mint a szarka. Kínaiba 100-200 ft egy csomag léggömb.
2018. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
86%

Nem gondolom rosszabbnak, mint aki elengedi. Megfordítom a kérdést. Mi a véleményed azokról, akiknek tetszik, hogy legközelebb mások gyerekei tűnnek el? Ne válaszolj csak gondolkodj el.

Szépek ezek a lufik meg szép a gesztus is, de több bajt csinál, mint hasznot. Ettől egy gyerek se fog hazakerülni, de a környezetre roppant káros hatása van. A légnyomástól kidurran a lufi, az anyagába beleakadnak az állatok és megfulladnak. Tudom 3-16 hónap alatt lebomlik, de addig rengeteg kárt tesz. Inkább a nyomozást kellene hajtani a gyerekek után.

2018. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
És mi a véleményetek a hétalvós álmok éjszakájáról?
2018. máj. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Tiszta Örkény, komolyan mondom.


- És ön miért jött el a rendezvényre.

- Fontosnak tartom kifejezni a szolidaritásomat az eltűnt gyerekek és szüleik felé. Tudja, a lufi felengedése egyfajta embléma. Egyetlen gyereknek sem szabadna ilyen helyzetbe... elnézést, egy pillanat... nézze már, ez meg mit csinál? megtartja a lufit? a szemét mocsok, remélem, legközelebb majd az ő gyereke fog eltűnni, fú de tetszene, megérdemelné!.... elnézést, hol tartottunk, ja, igen, szóval a szolidaritás...

2018. máj. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Ezt a lámpásos izét az Aranyhaj rajzfilmből vették amúgy?
2018. máj. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem azokról van meg a véleményem,.akik elengedik.
2018. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Megint megy keverés az értelmezésével kapcsolatban, így teljesen mindegy, hogy ki mit ért ezalatt a tevékenysé mögött is, a lényeg, hogy együtt vannak. Sajnálom, hogy mi ilyenek vagyunk...
2018. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 TappancsMancs ***** válasza:
44%

Ez egy ünnepség ami lufi felengedésről szól és nem arról, hogy kimegyek lufival de nem engedem föl. Sima birtoklás vagy nem értik az ünnepséget magát. Olyan ez mint elmenni cipősdoboz akcióra, vinni ajándékot és utána hazavinni.


Amúgy se drága dolog a lufi. Az "aki megtartja..." az butaság.

2018. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
És mi a véleményetek erről a hatalmas méretű környezetszennyezésről?
2018. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

8:

Inkább olyan, mint belehugyozni az ülőmedencébe, ha mások teszik, te is hugyozz bele, mert ez ott a szokás...

2018. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!