Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik az ezerlámpás éjszakáján megtartják a lufit?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan megtartották, de persze senki nem mer nekik szólni (ahogy én sem) hogy az bizony nem a gyerekedé, hanem az eltűnt gyerekek miatt van felengedve egyfajta emblémaként. Nagyon szomorú hogy valaki megtartja. De persze hallottam már olyat is, hogy "aki megtartja annak a gyereke fog legközelebb eltűnni" ami bár durvának hangzik nekem tetszik :D

#lufi #ezer lámpás éjszakája #ezer lámpás #lámpások
2018. máj. 28. 23:47
1 2
 11/13 Gábor19... válasza:
71%

Inkább mint hogy elengedje.

Az elszomorítóbb hogy több kiló műanyagot szornak ki a természetbe.

2018. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott voltam. Ezt furcsának tartottam én is, de én felnőttnél láttam. Amúgy amit baromira nem kellene, az az égő mécsessel elengedett lámpás volt. Szép nagyon, de veszelyes. Ezert hasznaltak inkabb vilagito lufit.
2018. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Iszonyat sok állat föleg madarak halnak kín halált az elengedett lufikba gabalyodva. Erről mi a véleményed?!
2019. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!