Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi erről a magázódás és...

Mi erről a magázódás és tegeződésről a véleményetek?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő:

Idősebb nő aki patikában dolgozik, elsőnek magázom majd ő mivel tegező viszonyban fogadja a mondandóm és válaszol, ezért én is abba váltottam mire rám olvassa hogy Ő az anyukám lehetne ne "azért én őt ne tegezzem". Kicsit vicces volt , elvégre akkor miért nem maradt ő is hivatalos hangnemben (magázó) ha már ennyire fájlalta. Egyébként én 34 éves Ő 50-60 között.


2018. júl. 10. 11:54
1 2
 11/14 Andizsuzsi ***** válasza:

Off.


Melyik patikában adnak kórházi beutalót?

2018. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20%
A tegezés/magázás nem demokrácia vagy emberi jogok kérdése... Egy 34 évest az illem nagymamája, az emberi jóérzés úgy kellett volna áthassa, hogy "elfogadja" a 60 éves néni tegezését. Akkor lett volna úriember. Így viszont bebizonyította, hogy éppen az ellenkezője.
2018. júl. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megmondtam volna neki, hogy te is letegeztél engem, amilyen a adjon isten.
2018. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően az a bunkó/illetlen/önkényes/öntörvényú aki a korával visszaél, a kort kihasználja mint szempontot, hogy hatalmatbtudjon gyakorolni általa.
2018. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!