Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit szóltok ehhez hogy a...

Mit szóltok ehhez hogy a Corvin plázába kötelezően fizetős lett a wc fogyasztó vendégeknek is a blokk sem jogosit fel hasznalatra és egyes utazási irodák beszednek kötelező borravalót? Ezel csak szerintem furcsa szokások?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Furcsának nem furcsa, csak kényelmetlen. Gondolom kell a pluszpénz vagy hogy távol tartsák azokat, akik nem vásárolnának.


Nem örülök neki, de ez van.

2018. nov. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván mert sokan használták nyilvános WC-nek. Van a WC-nél valaki? Mert akkor a blokknál engedhettek volna. Utazási irodák borravalójáról még nem hallottam.
2018. nov. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Van es nem enged be blokkal. Ugy beszelet velem az a kisebbsegi aki ott allt mint ha ...

Miután 8000 ftot költöttünk az ebédre.

És egy ilyen vasárnap délutanon bül az ember kavezni vasarol. 3 x mentem wcre a delutan alatt a parom 2x a gyerekek 2x.

900 ft csak a wczesert .

Felhaboritonak tartom de nem baj innetol majd megyunk a Mammutba Kökibe wetendbe.

2018. nov. 6. 12:25
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

#1: Ha blokkért ingyen van a WC, akkor aki használni akarja, az esetleg vesz magának valamit, majd megy WC-re.

Így pedig nem fog vásárolni, hanem csak fizet és kész.

2018. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vannak vele, hogy eddig ném kellett fizetni, akkor most kell. Amúgy kissé álságos, mert odaszoktatták a népet, ezért nem szép d3
2018. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Semmi probléma kérdező, mindössze nem érted a kapitalizmus lényegét. Üzlet, kereslet-kínálat, erőpozíció. Majd megszokod. Ha nem, betörnek. Siránkozni fölösleges, ha nem tetszik valami, cselekedni kell. Persze nem árt tudni, hogyan kell.
2018. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Mondjuk USA-ban bárhova bemehet az ember, bármilyen üzletbe és szabadon használhatóak a mosdók. Még tiszták is. Megoldották egyszerűen.
2018. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én még egy plázát sem éttermet sem ismerek ahol fizetni kellene a wcért fogyasztás esetén.

De mindegy ma is a kökiben voltam van ott is minden egy szuper hambis is

2018. nov. 6. 23:29
 9/13 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon helyes. Ne járj a Corvinba.

Amúgy látom, itt senki se érti. Nem csodálom, ezt vártam.

2018. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem Budapesti vagyok de a legtöbb pláza WC fizetős.

Apám egyszer megkérdezte miért.

Azt mondta a hölgy hogy csak aznap 4x lopták el a szappant.

Délelőtt 10 volt.

2018. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!