Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit szóltok ehhez hogy a...

Mit szóltok ehhez hogy a Corvin plázába kötelezően fizetős lett a wc fogyasztó vendégeknek is a blokk sem jogosit fel hasznalatra és egyes utazási irodák beszednek kötelező borravalót? Ezel csak szerintem furcsa szokások?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 00:15
1 2
 11/13 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Hát nem tudom milyen pláza az ahol szappan van kirakva, mert manapság már azt se tudom mióta, mindenhol folyékony szappan adagolók vannak.
2018. nov. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

#11 kisebb régi pláza ahova már kb csak azok járnak akik a mellette lévő piacon vannak.

De olyat is hallottam takarítótól hogy üzletvezető hölgy bemegy a WC-be és flakonba tölti magának a kézmosó szappant hogy hazavigye.

WC papírt is rendszeresen viszik.

Na meg azt vettem észre ahol fizetős ott többször takarítják és valamiért kevesebb igénytelen ember jár oda.

2018. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
35%
Rokon a nyáron volt utazási irodábal Szentpétervár-Moszkva úton. Előre indulás előtt beszedték már a borravalót, aztán meg nem is működött a az a hallgatós szerkezete, kért újat, de mindegyik rossz volt amit tartaléknak vittek, ezen felül még az utazás alatt is szedtek be borravalót. Itthon bement, hogy panaszt tegyen erre még őt nézték hülyének, hogy itthon az irodában működött az összes “rádió”.
2018. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!