Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért ilyenek a koreai emberek?

Miért ilyenek a koreai emberek?

Figyelt kérdés

Igazából nem szeretném 1 alapján megítélni az egész népet,de valahogy nekem sosincs szerencsém ezekkel az emberekkel,próbálok kedves,barátságos lenni,de valahogy mindig akadnak konfliktusok...


Úgy vettem észre nem illemtudóak,mindig a lehető legtömörebb választ kapom,ha megkérdeztem 'Hogy vagy ? Hogy telt a napod ?' annyit ír vissza 'jól' és még vissza sem kérdez...Már azon is gondolkoztam lehet én vagyok unalmas,de érdekes,hogy a többi külföldivel jókat tudok beszélni.


Nektek mik a tapasztalataitok ? Érdekelne mások véleménye is.


Még annyit megjegyeznék nem kell utálkozni,semmi rosszat nem írtam,szeretem Ázsiát és az embereket is,de eddig nem jó tapasztalataim voltak a koreaiakkal...



2018. dec. 10. 00:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Azóta már beszédesebb és kérdez is,bár még mindig nem írt rám magától (talán csak egyszer).

Úgy gondolom csak idő kellett,hogy jobban megnyíljon felém,valóban kissé visszahúzódó és csendes emberek (persze mindig vannak kivételek). :)


Köszönöm az eddig érkezett válaszokat,még mindig szívesen olvasom mások tapasztalatait,szóval jöhetnek még !

2018. dec. 20. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!