Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti hány naponta, illetve...

Ti hány naponta, illetve naponta hányszor fürödtök?

Figyelt kérdés
Zuhanyoztok vagy kádban fürödtök? És aki napi 2-3x zuhanyozik, gondolom, mindig tiszta alsóneműt vesz fel. Mennyi alsótok van és milyen gyakran mostok?

2019. jan. 25. 14:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%

Mi csòròk vagyunk!nincs bojlerünk.

Nehèz megoldani a fürdèst.

Az már számunkra luxus

2019. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Évente kétszer. Az is igyekszek december 31-re időzíteni 23:59 kor, így meg van az évi 2 fürdés. 4 alsóm van, bőven elég. 1et ugye 8napig lehet hordani. 2nap elöl, 2 nap hátul, kifordítod és ugyan ez.
2019. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Én reggel, délben, délután és este fürdök. Mindig újat veszek fel. Egy alsónadrágot egy évben kB. 2 óráig használok.


Egyéb hülye kérdést?

2019. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Minek fürdeni meg ruhát váltani, ha megint úgyis megkoszosodunk?
2019. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Miss Endzsi ***** válasza:
76%
Én csak nyalakodom, mint a cicák.
2019. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Amióta leszerelték a kutat az utcában, minden másnap fürdök csak. (húsvét másnapján és karácsony második napján).

Esetleg még akkor, ha esik az eső és elázok. Olyankor a mosás is megvan oldva.

Alsóneműből 1 db, zokniból 2 pár van.

Mosni mint ahogy irtam akkor szoktam ha elázok, vagy ha már magától megállnak a ruhák. :D:D:D:D:D


Micsoda egy kérdésed van.

Melós napokon 2X tusolok. Melóba indulás előtt és melóból után.

Meló után azért, hogy a vonaton ne engem szagolgassanak.


Nem számoltam meg, hogy mennyi alsóm van. Mosás meg akkor van, ha idő is van rá.

2019. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

Miért fikázza mindenki a kérdezőt?


Én minden nap fürdök/zuhanyzok egyszer (95%-ban zuhany), hogy az épp estére vagy reggelre esik az attól függ. Ha nagyon megizzadok akkor kétszer is, pl. ha kánikula van és reggel izzadtan kelek annak ellenére hogy tisztán mentem aludni.

Nem tudom hány alsóm van, két hetente mosok.

2019. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
tényleg jól betámadják szegényt, amúgy középkor valamelyik szakaszában tényleg évi kétszer fürödtek, egyik a karácsony volt (másikat nem tudom, talán tényleg a húsvét) és az járta hogy a túl sok fürdés elvékonyítja a bőrt :) viszont az is ment hogy hogy aki reggel nem mossa meg az arcát az az ördög képét viseli magán, szal totál kavarodás, bár a korszak lehet eltérő volt ezeknél. napi egyszer zuhanyzom nap végén, értelemszerűen egy alsót egy napig hordok
2019. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Minden nap zuhanyzok, napi 1×. Alapból mindig tiszta alsóneműt veszek föl. Több alsóneműm van, heti 1 nagymosás van, de néha 2.
2019. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az első 7 válasz törölhető. Jelentettem őket, de amúgy nem foglalkozom velük, csak betudom az agyi kapacitásuknak, ennyire telik tőlük. Az utolsó 3 válaszolónak köszönöm.
2019. jan. 25. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!